New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Misje Rangi [S]

Go down 
+4
$wirus'eq
Hinaru
Weorus
Szad'Rah
8 posters
AutorWiadomość
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Misje Rangi [S]   Misje Rangi [S] Icon_minitimePią 18 Maj - 21:00

MISJE RANGI S by Szad.

*zaznaczam, że poradnik może być lekko nieaktualny po update, lecz będzie jak najszybciej zaktualizowany*

Stwierdziłem, że wreszcie przyda się poradnik na misje tej właśnie rangi. Nie ma na co czekać - zaczynajmy!
Na początek warto powiedzieć, że aby móc wykonywać te misje, trzeba mieć skończony Sannin Test. [Możliwe, że będzie poradnik]

1. Najpierw musimy zdobyć 9 Misji Tsunade.Misje Rangi [S] 001hdr Wypadają one z... Tsunade. Misje Rangi [S] 002itt

Można ją znaleźć na PACC'u Misje Rangi [S] 003xya, a także na FACC'u (Kage Hat quest, zdjęcie wziąłem z poradnika RespecT'a - i właśnie @RespecT - jeśli nie chcesz, aby to zdjęcie tutaj było - napisz PW, a je usunę) Misje Rangi [S] Scaled.php?server=718&filename=mapacfg

Można też spotkać ją na tym teście.

Po zdobyciu 9 misji tsunade, udajemy się do Shodaime i piszemy hi > Tsunade > yes, po czym otrzymujemy wiadomość zwrotną o tej treści: Dzieki! Zdobyles 595Mln expa i 7gn!

2. Tym razem musimy zdobyć 9 Misji Nidaime Misje Rangi [S] 004nf, które wypadają właśnie z Drugiego Hokage. Misje Rangi [S] 005ty

Można go znaleźć w tych samych miejscach, co Tsunade.

Po wylooceniu 9 misji Nidaime, idziemy do Shodaime i hi > Nidaime > yes, a on odpowie nam: Dzieki! Zdobyles 650Mln expa i 7gn!

3. Robi się coraz trudniej - teraz trzeba zdobyć 9 misji Ichibi. Misje Rangi [S] 006mt. Wypadają oczywiście z: Misje Rangi [S] 009zm (sorry za moją głowę na screenie ;d)

Można go znaleźć na Aka Teście [FACC], Akatsuki Island [PACC] Misje Rangi [S] 007ny >>> Misje Rangi [S] 008bs, Bijuu Island [PACC]. (jest jeszcze sannin test, ale to tylko po update)

Po zdobyciu: hi > Ichibi > yes, po czym nagroda to: 680Mln expa i 10gn!

4. Tym razem musimy przynieść Shodaime 7 misji Nibi Misje Rangi [S] 010pz, które wypadają z: Misje Rangi [S] 011zs (znowu moja głowa)

Znajdziemy go w tych samych miejscach, co Ichibiego.

I znów wg. schematu hi > Nibi > yes, a nagrodą są: 735Mln expa i 10gn!

5. Teraz ShodaimeMisje Rangi [S] 012qd chce 6 misji ShodaimeMisje Rangi [S] 013qg, które wypadają z ShodaimeMisje Rangi [S] 012qd.

Znajdziemy ich tam, gdzie Tsunade oraz Nidaime.

Gdy już zbierzemy tych 6 misji, piszemy oczywiście hi > shodaime > yes, a on odpowiada nam: Dzieki! Zdobyles 770Mln expa i 8gn!

6. Teraz potrzeba 6 misji Sanbi Misje Rangi [S] 014sm, które wyloocimy z: Misje Rangi [S] 015g.

Tak samo jak Ichibi i Nibi.

Po wylooceniu: hi > sanbi > yes, a nagrodą jest: 790Mln expa i 10gn!

7. Tym razem Shodaime chciał 6 misji Raiju Misje Rangi [S] 016g, które wypadają z potwora z najlepszą animacją ruchu x.x, czyli: Misje Rangi [S] 017a

Można go spotkać w tych samych miejscach, co Ichibi'ego, Nibi'ego oraz Sanbiego.

Po wylooceniu: hi > sanbi > yes, a nagroda: Zdobyles 830Mln expa i 11gn!

8. Ostatnia już misja! Nie powiedziałbym, że najtrudniejsza, ale cóż. Teraz Shodaime zażądał 5 misji Yondaime Misje Rangi [S] 018tu, które wypadają z Czwartego Misje Rangi [S] 019cx.

Znajdziemy go tam, gdzie Tsunade, Pierwszego oraz Drugiego.

Po zdobyciu 5 misji, idziemy do Shodaime odebrać końcową nagrodę. Rozmawiamy z nim (hi > yondaime > yes), po czym cieszymy się z: 990Mln expa, Glock'a Misje Rangi [S] 020czc i 9gn!

To tyle! Mam nadzieję, że mój poradnik był w stanie pomóc wielu osobom, a właściwie że nie jest całkowicie bezużyteczny Wink

Pozdrawiam, Szad.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Weorus
Anbu Team.
Anbu Team.
Weorus


Liczba postów : 140
Join date : 19/04/2012
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Re: Misje Rangi [S]   Misje Rangi [S] Icon_minitimePią 18 Maj - 21:11

Pochwyciłeś temat Emea Very Happy, 9/10, bo te obrazki bardzo duże są i sie rozpixlowują Very Happy.
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Re: Misje Rangi [S]   Misje Rangi [S] Icon_minitimePią 18 Maj - 21:26

fajny poradnik , i bardzo przydatny
Powrót do góry Go down
$wirus'eq
Chunin



Liczba postów : 222
Join date : 07/05/2012
Skąd : biorą: się: dzieci?

Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Re: Misje Rangi [S]   Misje Rangi [S] Icon_minitimeSob 19 Maj - 6:56

Ładny poradniQ Razz 8/10 :] Screeny złeej jakości

*Zapisuj w fomacie .bmp lub .png i wrzucaj na iv.pl lub imageshack.us
Powrót do góry Go down
http://dblw.forumpl.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Re: Misje Rangi [S]   Misje Rangi [S] Icon_minitimeSob 19 Maj - 7:33

Świetna robota takich poradników nam potrzeba Smile
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Emea
Uczeń.



Liczba postów : 43
Join date : 23/04/2012
Age : 29

Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Re: Misje Rangi [S]   Misje Rangi [S] Icon_minitimeSob 19 Maj - 8:09

Ichibi znajdziemy jeszcze na facc w sunie, niedaleko kryjówki aka Wink
Powrót do góry Go down
$wirus'eq
Chunin



Liczba postów : 222
Join date : 07/05/2012
Skąd : biorą: się: dzieci?

Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Re: Misje Rangi [S]   Misje Rangi [S] Icon_minitimeSob 19 Maj - 8:26

Emea napisał:
Ichibi znajdziemy jeszcze na facc w sunie, niedaleko kryjówki aka Wink

Dokładnie za pierwszą bramką, po prawiej stronie obok bramki aka jest bramka [999lvl] Ichibi :p
Powrót do góry Go down
http://dblw.forumpl.net
RespecT
Uczeń.
RespecT


Liczba postów : 20
Join date : 22/04/2012

Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Misje rangi "s"   Misje Rangi [S] Icon_minitimeSob 19 Maj - 9:34

Nie no spoko ze uzyles mojej mapki itd Very Happy w sumie jestem zadowolony ze ktos z tego korzysta^^Very Happy
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Re: Misje Rangi [S]   Misje Rangi [S] Icon_minitimeSob 19 Maj - 18:07

@Elemel - tak wygląda gra Wink Piksele się ładniejsze nie zrobią ;P
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
$wirus'eq
Chunin



Liczba postów : 222
Join date : 07/05/2012
Skąd : biorą: się: dzieci?

Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Re: Misje Rangi [S]   Misje Rangi [S] Icon_minitimeSob 19 Maj - 18:35

Szad'Rah napisał:
@Elemel - tak wygląda gra Wink Piksele się ładniejsze nie zrobią ;P

Teraz to ja nie wiem o co ci chodzi xD?
Powrót do góry Go down
http://dblw.forumpl.net
rakuu
Uczeń.
rakuu


Liczba postów : 39
Join date : 26/05/2012

Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Re: Misje Rangi [S]   Misje Rangi [S] Icon_minitimeNie 10 Cze - 11:48

Bardzo przydatny poradnik 10/10
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Misje Rangi [S] Empty
PisanieTemat: Re: Misje Rangi [S]   Misje Rangi [S] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Misje Rangi [S]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Serwer - Dla graczy. :: Poradniki.-
Skocz do: