New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hity i pomysły.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimePią 25 Maj - 18:36

Witam!
1. Od paru dni zwracałem na to uwagę i mnie to zirytowało:
Hity i pomysły. Hit3neo

Tak jest ciągle: 90k, 293, 78k, 618, 88k, 521, itd. Chciałbym aby minimalny hit został zwiększony


2. Dobijam dziś 2.5k lvl, a to oznacza nowe jutsu! nowy trans! - Niestety. Zawód!

Oto moje hity ze spella na 1250:
Hity i pomysły. Hit1neo

A to ze spella na 2500 (2 razy większego lvla niż poprzednie jutsu):
Hity i pomysły. Hit2neo

Moje hity zwiększyły się tylko o 20k! Hity z tego spella wg. mnie powinny przekraczać 300k. Bardzo się zawiodłem


3. Dodać dwie komendy
!jug - koszt 50 soula - daje nam juga w bp
!house - koszt 100 soula - teleportuje nas przed drzwi naszego domku.

by Volturix


Powrót do góry Go down
Sasuke
Chunin
Sasuke


Liczba postów : 233
Join date : 29/04/2012
Age : 57
Skąd : Z Dupy

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Re: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimePią 25 Maj - 18:43

Ja bym do dał do pomysłów ;D
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Re: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimePią 25 Maj - 18:47

Sprawa hitów zależna jest od twoich skillów. Zdejmij swój cały ekwipunek i zobaczysz ,że skille masz 60-70max musiałbyś mieć jakieś minimum 80 ,żeby ciągle się tak wbijać. Co do spelli hm... sasuke z tego co wiem jest dobrze zbalansowaną profesją. Zobacz sobie na Itachiego czy Suigetsu ,te profesje mają dopiero problem. Jako ,że następny update będzie dotyczył właśnie wyrównania każdej profesji pomyśle coś nad tym aczkolwiek nic nie obiecuje.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimePią 25 Maj - 19:09

Ale jakie problemy? Zwiększyć te hity o 30k i jest git. Suigetsu ma wave, ale wali nim po ponad 300k. Nie wiem jak itachi bo nie ma 2.5k itachia Very Happy

Co do tai jutsu każdy ma tak. Grałem kilkoma postaciami i wszędzie tak jest że hity są raz po 80k a raz po nie całe 1000.
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Re: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimePią 25 Maj - 19:14

Senjuu, co Ty mowisz? 0o

Na 2,5k z mojeog Wave bilem po 230k...
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimePią 25 Maj - 19:20

Przecież jak mi pokazywałeś, biłeś po 280-290k. Tylko że miałeś już 2600+ a nie 2500. Poza tym, dalej uważam, że 20-30k więcej to jest za mało.
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Re: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimePią 25 Maj - 19:35

Nie narzekaj, ja od 1250 ciagle bije tym czarem, a nie zakladalem tematu... Ogarniesz bijac po tyle...
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimePią 25 Maj - 19:36

No jasne że ogarne, ale wiesz....jednak jest to rozczarowanie. Bije już 1250lvli jednym spellem, licze ze drugi bedzie dobry, a tu nic.
Powrót do góry Go down
DonCorleone112
Uczeń.



Liczba postów : 15
Join date : 23/05/2012

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Re: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimePią 25 Maj - 21:26

Też tak miałem i nie płakałem przesadzasz...
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Re: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimeSob 26 Maj - 1:22

1. Hity z uzyciem broni faktycznie moga wynosic raz ~90k, a innym razem np. 4. Jest to jedynie uwarunkowane specyfika silnika - najprawdopodobniej - dokladnie tak samo wygladaly hity na dawinbi (pamietam jeszcze, jak marzylem, zeby zamiast bic raz po 110k, a raz po 200 chcialem bic bez przerwy po jakies 50-60). Jesli i tam, i tutaj jest taki sam problem, to jest to jedynie wina silnika. Jesli mozna by bylo ten szkopul rozwiazac w vocations.xml lub innych plikach, o ktorych ma jakiekolwiek pojecie nawet laik, to dawno by sie tym Kamse zajal.

2. Spell... No coz, ja rowniez nie bylem zadowolony ze spella na 2,5k - w koncu uzywalem Daibakufu od 1,25k, czyli musialem wbic jeszcze raz tyle lvli, a w nagrode otrzymalem niezbyt mocnego wave'a, ktorego - jak na poczatku sadzilem - nie da sie uzywac na expa. Na poczatku, bo oczywiscie wszystko sobie pieknie ogarnalem i sie przydawal nowy spell.
Chcialbys bic z nowego spella po 300k+, a masz 2,5k lvl. Ja na 3333 bije po 300-320k z czaru, ktorego uzywam do expienia, czyli obszarowki od 1,25k. Myslisz, ze byloby to fair, gdybys bil tyle co ja, skoro masz 800 lvli mniej? Wink
Chociaz nie, spoko, to bedzie swietne, kiedy beda takie hity. Albo nie! Dajmy np. po 500k! albo i nawet milion - to by dopiero byla przednia zabawa, nieprawdaz?

3.
Cytat :
Dodać dwie komendy
!jug - koszt 50 soula - daje nam juga w bp
!house - koszt 100 soula - teleportuje nas przed drzwi naszego domku.
Po co Ci kupowanie jugow? Mozesz zajsc sobie do najblizszego Ned Sellera i kupic tyle ile chcesz za kilka dolcow. A jesli chodzi Ci o kupowanie jugow na expie/quescie, to: Przezorny zawsze ubezpieczony - najpierw mysl co moze Ci sie przydac, a potem wybieraj sie na szalone misje.
Co do tp do domku... Po co? Zeby miec mozliwosc zrobienia tp na skullu, czy tez na quescie bez wyjscia? Jesli tak, to dlaczego pod domek? (a temple?) Jesli nie, i chodzi Ci tutaj wlasnie o sam DOMEK, to... czy naprawde jest do niego tak daleka droga, ze musi byc teleport?

Ogolem:
Zawsze podawaj konkrety, do propozycji dorzuc porzadna argumentacje, pomysl o rozwiazaniach problemu dla reszty graczy, a bedzie lepiej.

PS. Jesli troche za ostro, to wybacz, jest 3:15, jestem zmeczony i chce mi sie spac. Dobranoc!
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimeSob 26 Maj - 6:20

No dobra, to już wole, żeby były każdy po 50-60k zamiast 98k a potem 248.
Co do hitów z nowego spella to jest porażka. Hity każdej profesji powinny zostać zwiększone.
Komendy: tak, gdy jestem na expie, przydałoby mi się kupienie juga. Noszę po 4 jugi i to jest za mało. Jeśli chodzi o tp do domku, dało by się użyc tego w temple, depo, gdzieś gdzie nie można się bić. Chodzi mi o szybsze przeniesienie się do domku, zwłaszcza gdy dorobione będzie kilka nowych miast. np. Kumo, Yuka, Iwa, etc.

Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Re: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitimeSob 26 Maj - 7:11

Szad bardzo mi zaimponowałeś tą wypowiedzią. Ja już nie mam ochoty wykłócać się z graczami o te spelle. Mówi się im po tysiące razy to samo a oni dalej ,że biją za mało. Dzięki jeszcze raz i zamykam.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Sponsored content





Hity i pomysły. Empty
PisanieTemat: Re: Hity i pomysły.   Hity i pomysły. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hity i pomysły.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomysły Kage.
» Pomysły by Sasuke
» Pomysły na nową edycję.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Archiwum :: Archiwum-
Skocz do: