New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 prosba o unbana.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
MrKamilos
Uczeń.
MrKamilos


Liczba postów : 49
Join date : 19/05/2012
Age : 26
Skąd : kędzirzyn-koźle, Opole

prosba o unbana. Empty
PisanieTemat: prosba o unbana.   prosba o unbana. Icon_minitimeWto 5 Cze - 20:18

Kage tak wiem ze jestem chamem. zdenerowalo mnie to mialem powod ktorego nie chce podawac na forum.. nawet jesli nie dostane tego unbana to Przepraszam.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

prosba o unbana. Empty
PisanieTemat: Re: prosba o unbana.   prosba o unbana. Icon_minitimeWto 5 Cze - 20:23

Twoje konto zostało automatycznie usunięte. Przykro mi nie dostaniesz unbana. Następnym razem pomyśl dwa razy zanim coś zrobisz. Nic cię nie usprawiedliwia od tego. Jeżeli masz problemy nie wnosisz ich do gry tylko idziesz gdzieś i musisz to przemyśleć ,a nie wyżywasz się na nowych graczach. Widziałem cała sytuacje od początku ,nowy gracz poprosił cię bardzo grzecznie o pomoc w queście na co odpowiedziałeś agresją i wulgaryzmami. Później jeszcze próbowałeś mnie sprowokować swoimi głupimi tekstami typu "serwer już upadł ,rób sobie eventy online". Unbana nie będzie. Temat zamykam.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
 
prosba o unbana.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Prośba o unban

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Archiwum :: Archiwum :: Archiwum - Odwołanie od kary-
Skocz do: