New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Life of the Raku

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
rakuu
Uczeń.
rakuu


Liczba postów : 39
Join date : 26/05/2012

Life of the Raku Empty
PisanieTemat: Life of the Raku   Life of the Raku Icon_minitimeNie 10 Cze - 19:51

Czesc nazywam sie Rock lee gdy juz wreszcie stalem sie gotowy na egzamin na gennina poszedlem do Mistrza Iruki

Life of the Raku Iruka gdy sie tam dostalem zagadalem do niego i kazal mi odpowiedziec na 5 bardzo trudnych pytan ale gdy na nie odpowiedzialem znalazlem się w dziwnym miejscu Life of the Raku Win ale tam dostalem nagrode czyli awans na genina i moja opaske ale jakis shinobi z wioski ukrytej w mgle mi ja ukradl i dlatego nie moge wam jej pokazac ale naszczęscie ja odzyskalem teraz czas na moja 1 misje wiec wybieram sie do mojej 1 pracodawcy jest to 5 hokage wielka tsunade [imgurl]tsunade[/imgurl].Gdy juz dala mi misje kazala mi przyniesc ramen bo byla glodna po pokonaniu Shinobi z wioski mgly gdy juz skonczylem wszystkie misje u niej awansowalem na poziom 180 i mialem swoja 1 transformacje i.imgur.com/RuLKu.png

Life of the Raku 1 trans.Teraz do kakashieego Life of the Raku Kakashi gdy skonczylem misje u niego awansowalem na poziom 400 i nowa transformacja Life of the Raku 2 trans.Pózniej udalem sie do jirayi Life of the Raku Jiraya gdy skonczylem te misje to awansowalem na poziom 700 i nowa transformacja Life of the Raku 3 trans pozniej musialem się udac do kazekage Life of the Raku Kazekage.Gdy ukonczymy misje u niego awansujemy na poziom 950 moze 1000.I nasza nowa transformacja na nas czeka Life of the Raku 4 trans.A teraz udajemy sie do shodaime Life of the Raku Shodaime.Gdy ukonczymy u niego misje moze będziemy mieli poziom 1200 a teraz moj 1250 poziom Life of the Raku 1250 facc.
Pozniej 1300 to bylo troche trudniejsze Life of the Raku 1300 facc.no i oczywiscie 1350 Life of the Raku 1350

Dobra nie dziala
nie zamierzam się dzis z tym męczyc


Ostatnio zmieniony przez rakuu dnia Pon 11 Cze - 13:55, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Sizmon Uchiha
Uczeń.



Liczba postów : 34
Join date : 07/06/2012
Age : 26

Life of the Raku Empty
PisanieTemat: Re: Life of the Raku   Life of the Raku Icon_minitimeNie 10 Cze - 21:24

zdj nie działają :L
Powrót do góry Go down
Sasuke
Chunin
Sasuke


Liczba postów : 233
Join date : 29/04/2012
Age : 57
Skąd : Z Dupy

Life of the Raku Empty
PisanieTemat: Re: Life of the Raku   Life of the Raku Icon_minitimeNie 10 Cze - 21:36

No nie dzialaja
Powrót do góry Go down
$wirus'eq
Chunin



Liczba postów : 222
Join date : 07/05/2012
Skąd : biorą: się: dzieci?

Life of the Raku Empty
PisanieTemat: Re: Life of the Raku   Life of the Raku Icon_minitimePon 11 Cze - 12:12

Lol! Co ty zrobiłeś xD Nie podałeś linku tylko nazwe :/

Kod:
Czesc nazywam sie Rock lee gdy juz wreszcie stalem sie gotowy na egzamin na gennina poszedlem do Mistrza Iruki
 
[img]Iruka[/img] gdy sie tam dostalem zagadalem do niego i kazal mi odpowiedziec na 5 bardzo trudnych pytan ale gdy na nie odpowiedzialem znalazlem się w dziwnym miejscu [img]win[/img] ale tam dostalem nagrode czyli awans na genina i moja opaske ale jakis shinobi z wioski ukrytej w mgle mi ja ukradl i dlatego nie moge wam jej pokazac ale naszczęscie ja odzyskalem teraz czas na moja 1 misje wiec wybieram sie do mojej 1 pracodawcy do jest 5 hokage wielka tsunade [img]tsunade[/img].Gdy juz dala mi misje kazala mi przyniesc  ramen bo byla glodna po pokonaniu Shinobi z wioski mgly gdy juz skonczylem wszystkie misje u niej awansowalem na poziom 180 i mialem swoja 1 transformacje

[img]1 trans[/img].Teraz do kakashieego [img]Kakashi[/img] gdy skonczylem misje u niego awansowalem na poziom 400 i nowa transformacja  [img]2 trans[/img].Pózniej udalem sie do jirayi [img]jiraya[/img] gdy skonczylem te misje to awansowalem na poziom 700 i nowa transformacja [img]3 trans[/img] pozniej musialem się udac do kazekage [img]kazekage[/img].Gdy ukonczymy misje u niego awansujemy na poziom 950 moze 1000.I nasza nowa transformacja na nas czeka [img]4 trans[/img].A teraz udajemy sie do shodaime [img]shodaime[/img].Gdy ukonczymy u niego misje moze będziemy mieli poziom 1200 a teraz moj  1250 poziom [img]1250 facc[/img].
Pozniej 1300 to bylo troche trudniejsze [img]1300 facc[/img].no i oczywiscie 1350 [img]1350[/img]
Powrót do góry Go down
http://dblw.forumpl.net
rakuu
Uczeń.
rakuu


Liczba postów : 39
Join date : 26/05/2012

Life of the Raku Empty
PisanieTemat: Re: Life of the Raku   Life of the Raku Icon_minitimePon 11 Cze - 12:46

zaraz naprawie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Life of the Raku Empty
PisanieTemat: Re: Life of the Raku   Life of the Raku Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Life of the Raku
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» My Life is Good - Hinaru Life
» Life of Szad
» Boget Life :)
» \|Rook|/ Life of Fantasy
» Mr Kamilos life -Gonimy topke ;D 3000 LEVEL DONE

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Fan Arts :: Multimedia Screeny/filmy.-
Skocz do: