New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witajcie drodzy gracze.

Go down 
+4
Szad'Rah
Hinaru
maniek51362
Darksess
8 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość




Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimeCzw 21 Cze - 17:37

Cześć, wszystkim. Najprawdopodobniej w najbliższych dniach otrzymam pozycje tu na forum oraz na serverze, dlatego chiałbym przedstawić wam powody tejże decyzji Admina. Kiedys pracowaliśmy wpólnie nad serverem i jako jedyni byliśmy najbliżej osiągniecia człówki serverów o dragon ballu. Niestety po pewnym czasie nasz server został dotkliwie zaatakowany przez hackerów a nasze próby postawienia go od nowa legły w gruzach. Ostatnio troche rozmawialiśmy o mojej przyszlości na tym serverze i doszliśmy do wniosku że mógłbym się tu przydać. Mam nadzieje że dacie mi szanse, bo i od was zależy moja przyszlość na tym serverze.

Pozdrawiam, Eliv II
Powrót do góry Go down
Darksess
Uczeń.



Liczba postów : 21
Join date : 26/05/2012

Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimeCzw 21 Cze - 17:43

Zobaczymy czy to prawda i czy faktycznie potrafisz tyle ile mówisz; )
Pozdro ; )
Czekam z niecierpliwością =D
Darks.
Powrót do góry Go down
maniek51362
Chunin
maniek51362


Liczba postów : 204
Join date : 05/05/2012

Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimeCzw 21 Cze - 17:52

No Witamy . Mam nadzieje , że dobry z Ciebie admin będzie na tym serwerze Razz
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimeCzw 21 Cze - 17:57

Cześć Very Happy
Jesteś chyba jedyną osobą której Admin bedzie mega ufał ;D
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimeCzw 21 Cze - 17:58

Mam nadzieje, ze Kamse moze Ci zaufac. Rowniez mam nadzieje, ze jakichs glupich pomyslow mu nie wmowisz -.-
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimeCzw 21 Cze - 18:58

Witam cię Szymonie wśród naszej społeczności NeoNaruto.

Do graczy: Szymon współtworzył ze mną serwer Dragon Ball przez trzy lata. Jest bardzo odpowiedzialną osobą i mam świadomość tego ,że może tu działać tylko i wyłącznie dla pozytywnego rozwoju serwera. W czasie gdy mnie nie było sprawnie opiekował się serwerem dedykowanym jak i obsługiwał płatności Pacc. Na co dzień mieszka w Holandii ale mimo to ma ze mną bardzo dobry kontakt i w pełni mogę mu zaufać. Dlatego też za kilka dni dostanie pozycje na serwerze. Będzie to najwyższa pozycja. Czekam teraz tylko na to ,aż wejdzie w klimat Naruto ponieważ dłuższy czas się powstrzymywał od tego. Do tego jest osobą pełnoletnią nie dzieckiem 15-18 lat. Tylko dojrzałym facetem. Zna się na internetowych oszustach i potrafi rozwiązywać spory w grze. Także proponuje abyście zadawali mu jeszcze pytania zanim dostanie pozycje aby w pełni się oswoić. Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością Smile
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
maniek51362
Chunin
maniek51362


Liczba postów : 204
Join date : 05/05/2012

Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimeCzw 21 Cze - 19:06

a wiec pierwsze pytanie chcesz inva do mojego domku ^^ ???

Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimePią 22 Cze - 6:50

No to ciepłe słówka i ode mnie. Po pierwsze, cieszę się, że będzie ktoś jeszcze pracował przy serwerze. Po drugie miło jest cie powitać Very Happy
Jakby o coś biegało to pisz na serwie (nick Volturix).


Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimePią 22 Cze - 12:53

ZRÓB Z TEGO SERWERA COŚ PIĘKNEGO <3
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimePią 22 Cze - 12:56

Czyli wedlug Ciebie na razie server jest slaby? Dla mnie jest to jeden z najlepszych serverow Naruto, poniewaz Administratorowi zalezy na serverze, a nie jak na Dawinbi, NTSW czy innych zalosnych serverach, gdzie administratorzy tylko dali serva, zeby zarabiac.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimePią 22 Cze - 13:00

Szad'Rah napisał:
Czyli wedlug Ciebie na razie server jest slaby? Dla mnie jest to jeden z najlepszych serverow Naruto, poniewaz Administratorowi zalezy na serverze, a nie jak na Dawinbi, NTSW czy innych zalosnych serverach, gdzie administratorzy tylko dali serva, zeby zarabiac.

jest super , a może byćjeszcze bardziej super epicki , epicki , epicki piękny ots naruto gdzie każdy będzie uprzejmy <3 nie to co wos : <
Powrót do góry Go down
Weorus
Anbu Team.
Anbu Team.
Weorus


Liczba postów : 140
Join date : 19/04/2012
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitimePią 22 Cze - 13:06

Witaj w naszych szeregach Smile. Myślę, że będzie nam się dobrze pracowało.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witajcie drodzy gracze. Empty
PisanieTemat: Re: Witajcie drodzy gracze.   Witajcie drodzy gracze. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Witajcie drodzy gracze.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Fan Arts :: Pogaduszki.-
Skocz do: