New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi. Empty
PisanieTemat: Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi.   Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi. Icon_minitimePią 22 Cze - 6:05

Ostatnio nie widać was ,ani w grze ani na forum. Nie uważacie ,że na tak wysokich pozycjach nie powinniście olewać sprawy? Proszę o poprawę swojej aktywności. Niestety jak tak dalej będzie to również będziecie się musieli pożegnać z pozycjami. Rozumiem wasz brak czasu i to że macie na głowie inne sprawy ale jednak powinniście się angażować choć trochę w sprawy serwera. Sam mam około 1-2h czasu dziennie na to ,żeby o wszystko zadbać z serwerem. Nikt mi w niczym nie pomaga. Proszę o choćby małą aktywność w grze i na forum. Dajcie znak ,że was choć trochę to interesuje. Na wasze miejsce czeka już wiele aktywniejszych osób.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Suzano
Anbu Team.
Anbu Team.
Suzano


Liczba postów : 100
Join date : 18/04/2012
Age : 27

Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi. Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi.   Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi. Icon_minitimePią 22 Cze - 10:27

Na forum jestem codziennie, tylko do gry rzadko wchodzę.

Postaram się poprawić moją frekwencje.

Ps. Dark ma problemy z internetem dlatego go nie ma
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi. Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi.   Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi. Icon_minitimePią 22 Cze - 10:28

Dziękuje Suzano ,że poinformowałeś o tym graczy. Nie chciałem nic pisać ale dobrze o tym wiem ,że ma problemy ,a ty jesteś na forum. Aczkolwiek wiele graczy ma do mnie pretensje ,o to więc wolałem napisać taki temat.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Weorus
Anbu Team.
Anbu Team.
Weorus


Liczba postów : 140
Join date : 19/04/2012
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi. Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi.   Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi. Icon_minitimePią 22 Cze - 12:46

Apeluję, że już w miarę codziennie chociaż na chwilkę wbijam ;]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi. Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi.   Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Archiwum :: Archiwum-
Skocz do: