New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nowa mapa robiona od zera !

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Nowa mapa robiona od zera ! Empty
PisanieTemat: Nowa mapa robiona od zera !   Nowa mapa robiona od zera ! Icon_minitimeSob 7 Lip - 12:37

Zgodnie z obietnicami w raz z teamem NeoNaruto od poniedziałku zaczynam tworzenie nowej mapy NeoNaruto. Warto dodać ,że wszystko będzie zrobione od zera ! Takiej mapy nigdzie nie znajdziesz. Mapa prawdopodobnie zostanie ukończona w okolicach września lub być może szybciej. Jeżeli chcesz się przyczynić do rozwoju serwera i podesłać nam swoje prace proszę o wysłanie mi linku na PW i opisanie po krótce tego terenu.

UWAGA !!!

Jako ,że Weorus będąc w teamie NeoNaruto oszukał mnie i ukrył na mapie SMS Coina w celu własnych korzyści uprzejmie informuje ,iż jeżeli na waszej mapie znajdą się gdzieś ukryte przedmioty bądź co kolwiek innego działającego na waszą korzyść zostaniecie ukarani permamentnym banem na forum oraz usunięciem konta w grze.


Więcej informacji i kilka zdjęć z nowej mapy już za kilka dni. Teraz odpoczywałem około 2-3 tygodnie od tej całej sytuacji która panowała na serwerze ale już od poniedziałku biorę się za robotę. Mam nadzieję ,że Eliv sprawnie obsługiwał serwer. Pamiętajcie ten serwer nie upadnie tak szybko ! Pozdrawiam Kamse
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
 
Nowa mapa robiona od zera !
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: News. :: News.-
Skocz do: