New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hello Admins

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
exXtazZ
Uczeń.



Liczba postów : 4
Join date : 30/07/2012

Hello Admins Empty
PisanieTemat: Hello Admins   Hello Admins Icon_minitimePon 30 Lip - 16:49

Drodzy Admini! Chcę zaproponować wioski Konoha więcej jak nastoyaschiyu.Esli potrzebujesz pomocy, nie powiem wam, pomagu z co mogę
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Hello Admins Empty
PisanieTemat: Hello Admins   Hello Admins Icon_minitimePon 30 Lip - 17:40

Ciężko z tym translatorem coś zrozumieć.
[To mówił]: Dear Admins! I want to propose to village of Konoha more than nastoyaschiyu.Esli need help, do not tell you what I pomagu of
Powrót do góry Go down
exXtazZ
Uczeń.



Liczba postów : 4
Join date : 30/07/2012

Hello Admins Empty
PisanieTemat: Re: Hello Admins   Hello Admins Icon_minitimeWto 31 Lip - 4:25

PL:Admini drodzy, chcę zaoferować bardziej naturalne Konoha. Jeśli potrzebujesz pomocy w promocji gry, a nawet w pewnym sensie, to pomoże niż ja!

EN: Dear admins, I want to offer a more natural Konoha. If you need help in the promotion of the game or even in some ways, it will help than I can!

BR: Caros administradores, eu quero oferecer uma Konoha mais natural. Se precisar de ajuda na promoção do jogo ou até mesmo em alguns aspectos, ele vai ajudar do que eu posso!
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Hello Admins Empty
PisanieTemat: Re: Hello Admins   Hello Admins Icon_minitimeWto 31 Lip - 7:42

W tej chwili wykonujemy nową mapę od podstaw. Wszystko będzie nowe i na żadnym innym serwerze tego nie będzie. Na chwile obecną mamy już 30-40% całej mapy.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
exXtazZ
Uczeń.



Liczba postów : 4
Join date : 30/07/2012

Hello Admins Empty
PisanieTemat: Re: Hello Admins   Hello Admins Icon_minitimeWto 31 Lip - 9:23

EN: It made me happy! But I have a question, you remove the players registered for the moment, and when you are going to make a new client for the game? Tell me how long to wait.

PL: To mnie ucieszyło! Ale mam pytanie, można usunąć graczy zarejestrowanych na chwilę, a kiedy masz zamiar zrobić nowego klienta do gry? Powiedz mi jak długo czekać.

BR: Isso me fez feliz! Mas eu tenho uma pergunta, você remover os jogadores inscritos para o momento, e quando você estiver indo para fazer um novo cliente para o jogo? Diga-me o tempo de espera.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hello Admins Empty
PisanieTemat: Re: Hello Admins   Hello Admins Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hello Admins
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Archiwum :: Archiwum-
Skocz do: