New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Powrót NeoNaruto.

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Powrót NeoNaruto. Empty
PisanieTemat: Powrót NeoNaruto.   Powrót NeoNaruto. Icon_minitimePią 5 Paź - 16:44

Z dniem dzisiejszym tj. 5 Październik podjąłem decyzje o powrocie NeoNaruto. Jak wiecie na serwerze było wiele błędów aczkolwiek wszystkich w 100% nie pamiętam. Dlatego też będzie kilka test serwerów aby wszystko na oficjalnym serwerze było dograne. Co mam na myśli pisząc "kilka" test serwerów. Mianowicie w ciągu tygodnia nie mam absolutnie czasu na nic. Wychodzę do szkoły idę na trening i wracam o 22/23. Dlatego też w weekendy będą stawiane Test serwery. Będzie to wyglądało np w następujący sposób. Sobota test serwer od godziny 12:00-16:00 ,w tym czasie będziecie szukać różnych błędów i wypisywać je na forum. Na chwile obecną nie rozmawiałem z nikim ze starego Teamu. Aczkolwiek widziałbym w administracji Eliva,Darkshinobi oraz Suzano. Każdy z nich piastowałby pozycje mistrza gry. W tym wypadku poprawiła by się aktywność administracji w grze na co tak bardzo wiele z was narzekało. Potrzebujemy około 10-15 testerów. Zgłoszenia przyjmujemy tutaj i w najbliższym czasie zostanie napisana lista osób przyjętych na test. Dostaniecie wszelkie informacje o starcie test serwera i clienta oraz adres ip gdzie będzie można założyć konto. Na test serwerze rzecz jasna będzie bardzo wysoki exp abyście mogli swobodnie poruszać się po mapie. W tej chwili nie mam żadnych środków na to aby wznowić serwer. Jak już napisałem w poprzednim topicu na start potrzebne jest około 500zł aby zapewnić wam minimum 3 miesiące swobodnej gry i opłat z naszej strony. Obecnie na koncie serwera dedykowanego posiadam ponad 60zł. Będziemy również potrzebować osób do pomocy przy serwerze. Nie wszystko jestem w stanie zrobić. Jak wiecie moja wiedza na temat OTS (głownie chodzi mi tu o skrypty) jest znikoma. Osoby które przyczynią się do rozwoju serwera mogą liczyć na rekompensatę w postaci dni pacc na oficjalnym serwerze. Więcej informacji już nie długo. Czekamy na wasze zgłoszenia tutaj:https://neonaruto.forumpl.net/t525-zgloszenia-do-test-serwera#5000

Tym czasem zapraszamy do przypomnienia sobie czasów NeoNaruto...


Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
 
Powrót NeoNaruto.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» NeoNaruto.pl
» Powrót NeoNaruto - Zapowiedź Pierwsza.
» Powrót NeoNaruto - Zapowiedź Druga.
» Powrót Legendy ?
» Zmiany w teamie NeoNaruto.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: News. :: News.-
Skocz do: