New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nowy styl Neon'a.

Go down 
+2
Senjuu
Weorus
6 posters
AutorWiadomość
Weorus
Anbu Team.
Anbu Team.
Weorus


Liczba postów : 140
Join date : 19/04/2012
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimePon 15 Paź - 20:51

Jak widać, że na pewno wejdzie nowy styl neon'a, więc mam dużo propozycji, więc napiszę je w -:
- Exp będzie wolny, więc już można dodać takie postacie jak: shino, kankuro, ponieważ na wysokim expie ich summony będą po prostu bezużyteczne, a tak na małych lvlu długo się ich poużywa,
- dodać więcej eq/itemów bo jak dla mnie jest mało i jak wejdzie mały exp to trzeba przede wszystkim zmienić bony w eq, ponieważ jak ktoś będzie miał 1 legendarny item to nikt nie da mu rady ;d,
- dodać nowych więcej broni i zbalansować atak, albo po prostu dodać system enchatowania, ale nie wiem czy można w tej wersji tibii,
- widać jest projekt nowej suny więc postacie, które są z suny tj, gaara to respawn im tam dać,
- zbilansować loot z mobów i ich cenę u sprzedawcy,
- aol może być trudniejszy np. jak na wosie, że będzie się go ładować jak się padnie to nie znika oraz będzie poziom trudności dojścia do npc dać około na 100 lvl i tam go ładować za jakąś kwotę,
- lub aol dostaje się z questa oraz wypada z "bossów" i można go ładować i że jak się padnie to aol nie spada,
- tak jak wyżej dodać hierarchie potworkom,
- zmienić przyrost hp/ch co lvl, bo jak by się wbiło 100 lvl to by się miało bardzo duże staty oraz w miarę równo zbilansować wg postaci
- dodać nowe profki/jutsu (ale to pewnie później xD, bo trzeba outy mieć i spelle dorobić)


To narazie tyle moich propozycji, jak wpadnie mi coś jeszcze do głowy to napiszę oraz jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę piszcie tutaj ja dodam do tego co jest up i będzie ładnie wyglądać.

Ps. Jak się pośpieszyłem z tym to trudno (znaczy jeśli nie wejdzie ten nowy styl z małych expem)


Ostatnio zmieniony przez Weorus dnia Sro 17 Paź - 19:15, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeWto 16 Paź - 14:06

Wszystko pięknie fajnie brzmi Weo, ale postacie to będzie oddzielny temat więc nie wiem.

A i jedynie co do tego Aola. Niech nie będzie "tak jak na wosie". Nie ładować, ale można kupować nowy. Komendą !aol, etc. I żeby aol kosztował te 10-15cc a kase ciężko żeby było zdobyć. No ale to też moja wizja. Tylko nie walcie tekstów jak na wosie bo to jest bez sensu.
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeWto 16 Paź - 17:18

nie! Jak ma być to tak , że kupujemy !aol to beznadziejnie... To ma być "survival" a nie prosty serw... Żeby dało się ładować tego Aola. Na wielu serwach nawet nie naurto czy ogólnie anime jest mozliwosc "ładowania" dawało by to wiele do myslenia :].
system sumonów byłby całkiem fany :]. NIE MOGE sIE DOCZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKAC <3<3
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeWto 16 Paź - 17:24

Co wy macie z tym ładowanie aola?? Pierwsze słyszę żeby aola się ładowało. A jeśli już to niech będzie tak że za 50% wartości zakupu !aol go naprawiasz. Czyli jeśli za !aol zapłaciłeś 10cc to przy naprawie płacisz 5cc.
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeWto 16 Paź - 17:25

no i git. Btw , dużo fajnych grafik jest w naruto rpg - grafiki wosa :]
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeWto 16 Paź - 17:45

Jprd...Futrzasty, jakbym był tu GM to bym cie na zbity pysk wywalił, żeby gorzej nie powiedzieć Very Happy
"Grafiki z Wosa, aka jak na wosie, pety jak na wosie". Kurde, tak lubisz wosa to na niego idź. Czy może wos jest dla ciebie za trudny? Razz
Niech grafiki będą odpowiednio dobrane, bo tak zerżnąć z innych serwerów to bez sensu będzie.
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeWto 16 Paź - 17:54

Nie rozumiesz? Chodzi o rozwiązania ... Widzisz , jestem tu od tego by pokazać swoje pomysły , niech mnie admin wywali na "zbity pysk" ale to coś da? Gram tu od wystartowania serwa. Senjuu , nie ma co spinać i powiem jeszcze raz

GAMA JAK NA WOSIE!!!!!!!!!!!111111111111
;p
Powrót do góry Go down
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeWto 16 Paź - 18:36

A ja proponuje zrobić Quest na aola Razz i ładować będzie się go tam samo Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeWto 16 Paź - 19:01

Dlaczego w każdym temacie robi sie offtop? Wypowiadajcie sie na temat pomysłów...
Powrót do góry Go down
Cosiek
Uczeń.



Liczba postów : 22
Join date : 08/10/2012

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeWto 16 Paź - 20:02

Jak ma być mały exp itd. to raczej oczywistą rzeczą było by także dodanie jakiś ciekawych misji, sag, taskow, questów grupowych itp. Zapewne by to urozmaiciło grę i odciągnęło od ciągłe expa na tych samych mobach przez kilka lvl.

Do zrobienia jest naprawde sporo jeżeli ma coś porządnego wyjść, całości zbalansować żeby to jakoś się trzymało, napewno nie będzie łatwo, tak wiec powodzenia dla Administracji.
Powrót do góry Go down
Weorus
Anbu Team.
Anbu Team.
Weorus


Liczba postów : 140
Join date : 19/04/2012
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeSro 17 Paź - 14:21

@Senjuu,futrzak:
Trzeba coś troszkę zaczerpnąć z innego otsa moim zdaniem, żeby przyciągnąć graczy Smile)

@eliv:
Hmm może patrz na samą górę ja będę ją aktualizował, a niżej będziemy się tylko troszeczkę sprzeczać i wybierać co dodać up Smile


Aham, może dodać ankietę kto woli ładować aola i kto woli kupować cały czas aola??
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeSro 17 Paź - 16:20

Weo, mówisz, że trzeba czymś przyciągnąć graczy. Skoro już jesteśmy na etapie "jak na wosie" to jeśli już niech to będą poszczególne grafiki, a nie cały serwer zerżnięty. Jeśli będą to poszczególne grafiki i questy to okej.

Ankieta może być. I ja nie powiedziałem że cały czas kupować aola, bo za 10-15cc nie wiem czy tak "zawsze" będzie można go kupić.
Powrót do góry Go down
Weorus
Anbu Team.
Anbu Team.
Weorus


Liczba postów : 140
Join date : 19/04/2012
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeSro 17 Paź - 17:09

Hmm, może tak coś nowego z aolem??
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitimeSro 17 Paź - 18:15

Co do tego Aola to jestem za pomysłem Mapo
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy styl Neon'a. Empty
PisanieTemat: Re: Nowy styl Neon'a.   Nowy styl Neon'a. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowy styl Neon'a.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Styl gry na NEoN'ie
» Nowy A Ce Ce
» Nowy AccMaker.
» Nowy Banner !
» Nowy wystrój domku + Miś

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Serwer - Dla graczy. :: Pomysły.-
Skocz do: