New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Garstka informacji.

Go down 
+5
Admin
Senjuu
Weorus
$wirus'eq
Wilku III
9 posters
AutorWiadomość
Wilku III
Genin
Wilku III


Liczba postów : 121
Join date : 28/05/2012

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimeSro 24 Paź - 20:16

Sorry za next temat, ale pierwszy zamknął Eliv.
Może dalibyście jakiegoś newsa co do ots'a? Bo na razie jest spam przez ludzi od grafik. Razz
A gdybyście zrobili taki dział jak "tygodniowe podsumowanie" - pisalibyście co zostało zrealizowane w danym tygodniu.
Elo.
Powrót do góry Go down
$wirus'eq
Chunin



Liczba postów : 222
Join date : 07/05/2012
Skąd : biorą: się: dzieci?

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Re: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimeSro 24 Paź - 20:56

Wiec, trwaja prace nad nowymi profesjami [nie pewne czy wejda bo moze byc bug z ciałem] ale z nowymi profesjami nowe spelle sie wiaza wiec chwilka roboty, to po 1

Mapa jest w trakcie przebudowy [albo juz ukonczona]

Brakuje kilku grafik do nowych profesji i grafik ktore chce adminsitracja

Nowy ACC Done ~~ tylko go uzupełnić ;S

Wiecej info i bardziej dopracowanych poda najprawdopodobniej Eliv badz Kamse Smile


//DOWN
Oczywiscie :S


Ostatnio zmieniony przez $wirus'eq dnia Czw 25 Paź - 13:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://dblw.forumpl.net
Weorus
Anbu Team.
Anbu Team.
Weorus


Liczba postów : 140
Join date : 19/04/2012
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Re: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimeCzw 25 Paź - 13:03

Wiesz może jakie profesje nowe wejdą?

@up
nie pytam, czy wejdą tylko jakie wejdą ,np, sai shino itp.


Ostatnio zmieniony przez Weorus dnia Pią 26 Paź - 17:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Re: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimeCzw 25 Paź - 18:45

Również do Świruska, skoro już odpowiadasz, to może wiesz coś czy będzie zmiana w jutsu? Czy same obszary?
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Re: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimeCzw 25 Paź - 20:24

Czary jak i cała mapa będzie zmieniona. Przed wczoraj Eliv miał wrzucić screeny z nowych mobów/grafik i czaru Kage Bunshin no jutsu który summonuje naszego towarzysza. Ale Eliv obecnie podjął prace i ma bardzo mało czasu tak jak ja na pracę nad serwerem. Wszystko powoli idzie ale na pewno nie będzie to nie wypał tak jak z Neonem v1. Świrus ma dobry kontakt z Elivem więc przekaże wam informacje gdyby było coś ważnego.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimePią 26 Paź - 10:33

Tzn, mnie interesują głównie dwie rzeczy: pvp i jutsu. Bo w zależności od tego czy to będzie zmienione nie wiem czy się szykować na coś większego czy nie Very Happy
Powrót do góry Go down
Hanibal
Genin
Hanibal


Liczba postów : 69
Join date : 30/06/2012

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Re: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimePią 26 Paź - 11:28

Z tego co wiem pvp powinno być ciekawe, a nie tak jak na pozostałych ots bieganie z obszarem ^.^




##EDIT
DOWN
A twoim zdaniem na jakiej tibi jest ciekawe pvp ?? jeśli dla ciebie ciekawe pvp to niezaznaczać przeciwnika i biegc jak pojebany walac obszar to pozdrowienia.


Ostatnio zmieniony przez Hanibal dnia Pią 26 Paź - 13:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kraddy2
Genin
kraddy2


Liczba postów : 59
Join date : 01/07/2012

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Re: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimePią 26 Paź - 13:01

Hanibal napisał:
Z tego co wiem pvp powinno być ciekawe, a nie tak jak na pozostałych ots bieganie z obszarem ^.^

Jak pvp może być ciekawe na 7.92 ? Jak pvp może być ciekawe na nowotsach ?
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Re: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimePią 26 Paź - 13:07

@ up
Co się czepiasz moze jak cos wymyslili to bedzie ciekawe , skąd ty morzesz to wiedzieć ? Smile
Powrót do góry Go down
Wilku III
Genin
Wilku III


Liczba postów : 121
Join date : 28/05/2012

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Re: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimePią 26 Paź - 13:28

możesz*
Powrót do góry Go down
$wirus'eq
Chunin



Liczba postów : 222
Join date : 07/05/2012
Skąd : biorą: się: dzieci?

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Re: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimePią 26 Paź - 13:57

Kraddy, ciekawe PVP było jedynie w tibii 7.2-7.6 nie dalej Smile Czemu zapytujesz? BO NIE BYŁO RUN NA HOTY!!!!@#! Teraz to cie zaznaczy i na latwizne F1 i paral bitchs... A mam nadzieje że tutaj [nowots] bedzie jakis zamiennik targetow [mam na mysli runy] tylko tak aby ich sie nie dalo na hota wziasc Smile
Powrót do góry Go down
http://dblw.forumpl.net
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Re: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitimeSob 27 Paź - 8:40

Swirus, nie badz smieszny - PVP bylo rowniez ciekawe po 7.6, tylko ze wszyscy biegaja na botach i zamiast ogaru jest zawsze Mwall przed twarz i juz nie uciekniesz, bo nagle wszyscy Cie obiegli.

Ale racja, najlepsze PVP bylo 7.6, bo teraz tak zniszczyli Tibie, ze nawet mi sie nie chce na RL'u grac.

PS : Sory za OFFTop
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Sponsored content





Garstka informacji. Empty
PisanieTemat: Re: Garstka informacji.   Garstka informacji. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Garstka informacji.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kilka informacji.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Serwer - Dla graczy. :: Pomoc.-
Skocz do: