New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Opowiedz cos o sobie :D

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Aye aka Sasuke:>
Chunin
Aye aka Sasuke:>


Liczba postów : 225
Join date : 23/06/2012
Age : 25

Opowiedz cos o sobie :D Empty
PisanieTemat: Opowiedz cos o sobie :D   Opowiedz cos o sobie :D Icon_minitimePon 5 Lis - 21:45

W temacie przedstaw co lubisz robić i takie rozne


Ogółem na codzień to chodzę do szkoły . Lubię chemię i biologię . Grafika zajmuje się od 6 miesięcy.
Byłem administratorem na cs-classic oraz grafikiem na forum .Serwer w dalszym ciągu istneje lecz już tam nie jestem adminem ponieważ nie miałem czasu na to. Razem z Terquse...m prowadzimy forum o grafice gfxcenter.xxa.pl nie ma na nim nikogo ponieważ za niedługo kupujemy rekalme a jak narazie to patrzymy czy nie ma błędów . Lubię grać w diablo 1-3 a także w dead space , cry of fear ... . Anime oglądam od 2 lat a mangi nie czytam wcale ponieważ nie mam jej gdzie kupić a przez allegro nie chce mi się kupować . Ogółem jestem ogarnieta osoba lecz szybko puszczają mi nerwy ;D Trenuje karate od roku i bardzo to lubię i takie różne
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Opowiedz cos o sobie :D Empty
PisanieTemat: Re: Opowiedz cos o sobie :D   Opowiedz cos o sobie :D Icon_minitimeWto 6 Lis - 21:23

No to ja rowniez podam Wam pare informacji na moj temat :

Mam 15 lat, oczywiscie chodze do szkoly, lubie sobie pograc w noge/kosza/siatkowke. Oprocz Tibii rowniez gram w cs'a (6lat), myslalem kiedys o profesjonalnej karierze, ale nie mam na to czasu, wiec niestety nie mialem na to szans - rowniez z takiego powodu, iz moj net to (za przeproszeniem) gowno. Rowniez interesuje sie troche grafika (pare lat temu bylo to na serio, ale niestety przez szkole musialem z tego zrezygnowac). Jeszcze ostatnio oprocz szkoly doszla dziewczyna, wiec trzeba zaspokoic jej potrzeby (oczywiscie nie zmierzam tutaj do zaspokajania jej seksualnie, mam dopiero 15 lat...). Interesuje sie gastronomia (glownie w kierunku : Cukiernik), poniewaz moj ojciec posiada firme Kolaczy Wislanskich, wiec jako najmlodszy syn chce pojsc w jego slady. Wiec wybieram sie na dwa rodzaje studiow, czyli : Gastronomia, Zarzadanie firma. Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie po mojej mysli i uda mi sie w zyciu. Oczywiscie oprocz tych wszystkich informacji bardzo interesuje sie Tibia, ostatnio na powaznie Naruto oraz Dragon Ball, jezeli tylko znajde czas, to bawie sie z mapami (poniewaz mam map edytora do Naruto oraz DB). Mozliwe, ze za jakis czas znowu wroce do Real Tibii i zaczne robic mapy pod 9.6+, co jest o wiele latwiejsze, poniewaz sa auto-bordery itd.

Mam nadzieje, ze Was zaciekawilem, jezeli macie jakiekolwiek pytania odnosnie mojego zycia (badz czegokolwiek innego oczywiscie), to zapraszam, bardzo chetnie odpowiem na kazde pytania.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
$wirus'eq
Chunin



Liczba postów : 222
Join date : 07/05/2012
Skąd : biorą: się: dzieci?

Opowiedz cos o sobie :D Empty
PisanieTemat: Re: Opowiedz cos o sobie :D   Opowiedz cos o sobie :D Icon_minitimeWto 6 Lis - 22:30

Jestem $wirus i lubie grać w DBL Smile

Opowiedz cos o sobie :D P0zqve
Powrót do góry Go down
http://dblw.forumpl.net
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Opowiedz cos o sobie :D Empty
PisanieTemat: Re: Opowiedz cos o sobie :D   Opowiedz cos o sobie :D Icon_minitimeSro 7 Lis - 9:18

Nazywam się Marek,mam 16 lat chodzę do Technikum na profil informatycznym.Od 3 klasy podstawówki gram zawodowo w szachy,w których mam I kategorię i Elo 1739.Interesuje się informatyką,mapowaniem,sportami oraz ogólnie Krajami typu: Japonia,Korea,Chiny itp... Lubię spotykać się z przyjaciółmi, oglądnąć jakieś anime oraz pograć na komputerze (Nie dużo bo czasu nie mam). Ogólnie jestem spokojny,ale niestety jeśli ktoś próbuje mi wmówić,że ma rację (najczęściej nauczyciel Smile ) a ja wiem na 100%,że jej nie ma to się denerwuje. Nie znoszę ludzi,którzy kłamią w ważnych sprawach jak i tych, którzy nie potrafią uszanować wyborów innych.

Dzięki za przeczytanie i zachęcam do opowiedzenia o sobie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Opowiedz cos o sobie :D Empty
PisanieTemat: Re: Opowiedz cos o sobie :D   Opowiedz cos o sobie :D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Opowiedz cos o sobie :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» tak sobie :D
» Wymyślcie sobie promocje.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Fan Arts :: Pogaduszki.-
Skocz do: