New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Naruto - Anime

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Naruto - Anime Empty
PisanieTemat: Naruto - Anime   Naruto - Anime Icon_minitimeWto 6 Lis - 21:35

Yo!

Widzę, że powstał nowy dział, więc damy mały spam Very Happy
Nie no, żarcik. Otóż, na teraźniejszej wiedzy z anime (bez mangi) chciałbym abyście przedstawili swoje za i przeciw kto wg Was ma większe szanse na wygranie pojedynku. Pojedynek oczywiście dotyczy Naruto i Sasuke. Który wg Was jest silniejszy i ma większe szanse wygrać z przeciwnikiem. Jako uzasadnienia podajecie wszystkie argumenty od uzbrojenia, taijutsu, kenjutsu, kinjutsu, genjutsu, ninjutsu, senjutsu, jujutsu, fuujin jutsu.
Argumenty mogą być na podstawie każdego elementu z anime.

Piszcie!
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Naruto - Anime Empty
PisanieTemat: Re: Naruto - Anime   Naruto - Anime Icon_minitimeWto 6 Lis - 21:41

Wedlug mnie wygra Naruto, chyba wszyscy, ktorzy czytali Naruto wiedza, ze potrafi zatrzymac 3 Bijuu (z wyzszej poki). Prawda jest taka, aby Sasuke sie mierzyl z Naruto bedzie musial miec EMS'a - chyba, ze Madara i Obito mu pomoga Very Happy

Tak mi sie wydaje, bo w Mandze na dana chwile ewidentnie wygra Naruciak.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Naruto - Anime Empty
PisanieTemat: Naruto - Anime   Naruto - Anime Icon_minitimeWto 6 Lis - 21:43

Nie! Szad, mi nie chodzi o Mangę. Możemy wiedzieć też to co jest w mandze, ale popieramy się tylko tym co jest w anime! Bez mangi.
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Naruto - Anime Empty
PisanieTemat: Re: Naruto - Anime   Naruto - Anime Icon_minitimeWto 6 Lis - 21:46

Tak czy inaczej Naruto wygra, poniewaz glowna sila Saske jest Ten zasrany Susanoo + Amaterasu, a Naruciak moze miec super rasengan w kyuubi modzie (zwany tez bijuu dama), a na dodatek jest super szybki (dorownal Raikage, czyli jest prawie najszybszym ninja na swiecie).

Takie jest moje zdanie Very Happy
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Go??
Gość




Naruto - Anime Empty
PisanieTemat: Re: Naruto - Anime   Naruto - Anime Icon_minitimeWto 6 Lis - 22:34

Popieram Szada, Naruto ma większe możliwości niż Sasuke, ma większe zasoby chakry i zapewne jest szybszy i silniejszy fizycznie (oczywiscie w Kyuubi Mode), jednakże Sasuke ma przewagę w według mnie najważniejszym czynniku walki, celu. Naruto, mimo tego co powiedział podczas jego rozmowy z Uchichą, gdy ten chciał zabić Kakasiego i Sakure, nie ma na celu zabić Sasuke i może zawachać się w czasie walki dając szanse Sasuke na atak/obrone w decydującym momencie walki.

Szad'Rah napisał:
by Sasuke sie mierzyl z Naruto bedzie musial miec EMS'a

Logicznym jest że będzie go miał bo bodajże w 216 odcinku po spotkaniu z Naruto poprosił Tobiego by przeszczepil mu oczy Itachiego, leży już nawet na "stole operacyjnym"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Naruto - Anime Empty
PisanieTemat: Re: Naruto - Anime   Naruto - Anime Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Naruto - Anime
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» anime
» Anime 2
» Dziewczyny Anime
» Polecane Anime
» Mundurki w Anime

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Naruto :: Naruto - Anime-
Skocz do: