New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Resident Evil 5 z Biedronki

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Aye aka Sasuke:>
Chunin
Aye aka Sasuke:>


Liczba postów : 225
Join date : 23/06/2012
Age : 25

Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitimePon 3 Gru - 17:56

Witam chciałbym wam opowiedzieć taką mała historie który wydarzyła się dzisiaj w Przeworskiej Biedronce a mianowicie :
Miałem przy sobie 50 zł na zakup gry a więc poszedłem do każdemu znanej Biedronki po picie po czym zauważyłem gry za 20 zł myślę no dobra cena czemu nie wziąć z 2 różnych gier wziąłem sobie:
Resident Evil 5 i Street Fighter IV po godzinie wróciłem do domu gdzie rozpakowałem pudełka z grami i przyjrzałem się płytom. Płyty te były porysowane i gdy próbowałem zainstalować obydwie komputer mój w ogóle ich nie odczytywał tak więc wziąłem krem nivea i dezodorant i skutecznym sposobem usunąłem rysy po czym ponownie odpaliłem płyty dopiero wtedy działy więc morał jest z tego taki m że w biedronce gier się nie kupuje Very Happy
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Re: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitimePon 3 Gru - 18:00

W ogole jak mozna w sklepach spozywczych kupowac gry? Very Happy

Bez przesady, przeciez wiadomo, ze w sklepach spozywczych o nazwie jakiegos zwierzaka plyty zostaly zjedzone lub zarysowane przez to wlasnie stworzenie (pierdonka w tym wypadku).
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Weorus
Anbu Team.
Anbu Team.
Weorus


Liczba postów : 140
Join date : 19/04/2012
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Re: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitimePon 3 Gru - 18:32

Ja kupiłem Sacreda 2 w biedronce za 10 zł i newka nie naruszona płyta była itp.
Powrót do góry Go down
kraddy2
Genin
kraddy2


Liczba postów : 59
Join date : 01/07/2012

Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Re: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitimePon 3 Gru - 18:39

Thepiratebay.se <- najlepszy "sklep" z plikami : D
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Re: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitimePon 3 Gru - 19:04

ja sobie ostatnio kolekcjonerkę ACIII Freedom Edition sprawiłem. Było warto :]
Powrót do góry Go down
Aye aka Sasuke:>
Chunin
Aye aka Sasuke:>


Liczba postów : 225
Join date : 23/06/2012
Age : 25

Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Re: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitimePon 3 Gru - 19:09

Futrzak nie powiem figurka nie zachwyca bardziej się opłaciła edycja kolekcjonerska Diablo 3 lub residenta 6 bynajmniej
A no i Szad wiem ale za 20 zł a w normalnym sklepie 45 zł jak patrzyłem więc wolałem zaoszczędzi te 25 zł
Powrót do góry Go down
kraddy2
Genin
kraddy2


Liczba postów : 59
Join date : 01/07/2012

Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Re: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitimePią 7 Gru - 9:16

Aye aka Sasuke:> napisał:
Futrzak nie powiem figurka nie zachwyca bardziej się opłaciła edycja kolekcjonerska Diablo 3 lub residenta 6 bynajmniej
A no i Szad wiem ale za 20 zł a w normalnym sklepie 45 zł jak patrzyłem więc wolałem zaoszczędzi te 25 zł

Nie zachwyca, bo tego nie lubisz. Ja bym się Connorem jarał w chuj.AC3 wymiata pod każdym względem, residenty to gówno, wszędzie te jebane zombie. D3 zjebali. d2 lepsze.
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Re: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitimePią 7 Gru - 20:10

Nawet mój tatuś powiedział , że zajebistą rzecz kupiłem ;d. Mi się strasznie podoba , grałem w każdą część choć mam 2 kupione ( Brotherhood , III ). Ja nie przepadam za Diablo III więc kupiłem AC III :] Tak jak kraddy powiedział wyżej
Powrót do góry Go down
Aye aka Sasuke:>
Chunin
Aye aka Sasuke:>


Liczba postów : 225
Join date : 23/06/2012
Age : 25

Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Re: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitimePią 7 Gru - 21:57

Diablo lubi się tylko wtedy gdy się gra w to od 1 części
A resident evil to gra o zombie poprostu
No i jescże Edycja kolekcjonerska DarkSiders 2 jest o wiele lepsza od ac 3 kosztuje dużo ale maska jest o wiele lepsza od malutkiej figurki assassina
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Re: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitimeSob 8 Gru - 11:50

ona akurat nie jest mała ;d. ok.25cm w górę+ waży z pół kilograma ze względu na jakosć wykonania.
Powrót do góry Go down
Aye aka Sasuke:>
Chunin
Aye aka Sasuke:>


Liczba postów : 225
Join date : 23/06/2012
Age : 25

Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Re: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitimeSob 8 Gru - 12:48

ale i tak nosić się jej nie da a gdybym coś w niej próbował zmodyfikować najprawdopodobniej materiał z której jest wykonana zaczął by pękać :/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Resident Evil 5 z Biedronki Empty
PisanieTemat: Re: Resident Evil 5 z Biedronki   Resident Evil 5 z Biedronki Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Resident Evil 5 z Biedronki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Fan Arts :: Pogaduszki.-
Skocz do: