New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jak idzie? episod II

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Jak idzie? episod II Empty
PisanieTemat: Jak idzie? episod II   Jak idzie? episod II Icon_minitimeWto 29 Sty - 22:31

No więc, podobnie jak w poprzednim temacie, chcę spytać, jak idą prace nad ulepszaniem Neona, czy jak on się będzie nazywał?
Jak idzie robienie mapek? Czy planujecie jeszcze jakieś inne grafiki? Może nowe profesje?
Bardzo prosiłbym o napisanie tutaj w paru słowach co i jak, bo jestem bardzo ciekawy Very Happy No i zauważcie, że nic się nie dzieje na forum Smile
Powrót do góry Go down
Aye aka Sasuke:>
Chunin
Aye aka Sasuke:>


Liczba postów : 225
Join date : 23/06/2012
Age : 25

Jak idzie? episod II Empty
PisanieTemat: Re: Jak idzie? episod II   Jak idzie? episod II Icon_minitimeWto 29 Sty - 23:09

3 taki sam temat
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła czy jakoś tak
A z tego co zauważyłem w wiadomości eliva pisał że gdy postawi serwer na weekend to będzie możliwość zagrania nowa klasa ,
Powrót do góry Go down
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Jak idzie? episod II Empty
PisanieTemat: Re: Jak idzie? episod II   Jak idzie? episod II Icon_minitimeSro 30 Sty - 20:58

Znaczy powiem wam tak, ja od dłuższego czasu nie miałem kontaktu z NIKI z servera neo po za Kamse, więc nie wiem co się dzieje. pozdrawaim
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Jak idzie? episod II Empty
PisanieTemat: Re: Jak idzie? episod II   Jak idzie? episod II Icon_minitimeSro 30 Sty - 22:09

Chyba sobie odpuścili. Nie wiem. W każdym bądź razie ja nie jestem w nowym Teamie. Ale na wiosnę mam zamiar postawić Neo Smile stare neo !
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Go??
Gość




Jak idzie? episod II Empty
PisanieTemat: Re: Jak idzie? episod II   Jak idzie? episod II Icon_minitimeCzw 31 Sty - 15:19

Hey. Tak jak pisałem 18.03 prace wciąż trwają po moim powrocie z przerwy. Na chwile obecną nie jestem w stanie powiedzieć na ile % server jest gotowy, jednak jest już "bliżej niż dalej", mino tego że ostatnimi czasy prace idą dosyć mozolnie, to wciąż są jako takie postępy.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jak idzie? episod II Empty
PisanieTemat: Re: Jak idzie? episod II   Jak idzie? episod II Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jak idzie? episod II
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak idzie?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Serwer - Dla graczy. :: Pomoc.-
Skocz do: