New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pytania do Kamse.

Go down 
+2
Szad'Rah
Admin
6 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Pytania do Kamse. Empty
PisanieTemat: Pytania do Kamse.   Pytania do Kamse. Icon_minitimeCzw 28 Lut - 15:46

Na wszelkie wasze pytania odpowiem w kolejnych audiologach.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Pytania do Kamse. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do Kamse.   Pytania do Kamse. Icon_minitimeCzw 28 Lut - 17:21

Hmm... W sumie jestem ciekaw paru spraw, a mianowicie :

1.Mowiles, ze mamy czekac na nowe NeoNaruto, bo bedzie lepsze - chcialbym, abys wlasnie mniej wiecej powiedzial czym bedzie sie roznilo od poprzedniego.

2.Nawiazujac juz do servera - czy sila kazdej profesji bedzie zrownowazona? Poniewaz w poprzedniej czesci NeoNaruto wszyscy mowili, ze Suigetsu byl najlepszy (poniewaz wbilem taki poziom, jako jedyny), a w rzeczywistosci znacznie odstawal od innych Neji. Itachi znowu mial zepsute przyrosty i jego czary byly slabsze od innych. Mam nadzieje, ze wezmiecie to pod uwage.

3.Mapa... Mowiliscie o nowej mapie, ale mam nastepujace pytanie - Czy mapa bedzie wieksza i nie bedzie zrobiona "monotonnie". Mowiac monotonnie mam na mysli to, ze expy byly zrobione tak, ze wchodzisz w TP i masz expa - koniec. Mysle, ze lepszym rozwiazaniem byloby zrobienie mniejszej ilosci expow, ale za to bardzo rozbudowanych - dajmy na to, ze jedno kolko na expie trwaloby nawet do 20-30 minut.

4.PVP, pamietamy czasy, jak wszyscy sie pytali o PVP Very Happy A wiec, znowu zaczynam - czy PVP bedzie naprawione?

5.Czy zostawisz system misji, jak w poprzednim NeoNaruto? Pamietasz, jak milo sie nam zaczynalo, gdy pytales mnie, czy zrobie na forum poradnik, a wlasciwie swoja historie - chetnie to powtorze Smile

Tyle ode mnie, trzymaj sie Kamse.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Pytania do Kamse. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do Kamse.   Pytania do Kamse. Icon_minitimeCzw 28 Lut - 21:48

Co do pytania 4. mojego przedmówcy. To podpisuję się pod tym pytaniem. Bo to jest rzecz, która najbardziej mnie intryguje.
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Pytania do Kamse. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do Kamse.   Pytania do Kamse. Icon_minitimeNie 3 Mar - 19:51

Dobra, z mojej strony gratulacje, że przeszliście na 8.54, to po 1. Po drugie, z tego co pokazuje mapka świata shinobi to się fajnie zapowiada Smile Nie ma to jak odkrywać mapkę. Mam nadzieję, że na expa nie będzie szło się przez teleport Very Happy
No i co do tych żywiołów to nawet okej, ale ja bym zrobił trochę inaczej. Profesje normalne, tyle że po jakimś tam poziomie każdy gracz może iść i nauczyć się spella z któregoś żywiołu. Ale to moja wizja, nie mniej czekam na następny artykuł.

Jeśli chodzi o pytania, to mam parę. Mianowicie czy będą inne grafiki? Jaki system pvp? Czy może zostaną wprowadzone pieczęcie ^^ ? I na kiedy start przewidujecie (nie uznaje odpowiedzi typu "ciężko datować początek serwera" Very Happy )
Powrót do góry Go down
$wirus'eq
Chunin



Liczba postów : 222
Join date : 07/05/2012
Skąd : biorą: się: dzieci?

Pytania do Kamse. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do Kamse.   Pytania do Kamse. Icon_minitimeNie 3 Mar - 21:25

Bodajże na DNO [7.81] można było wybrać sobie wioche i klan ;s ~~ wiec nie innowacja
7.92-->8.54 ~~ no dobrze ze to zrobiliscie ;d [eliv kiedy ta dluga rozmowa ;D]
No i wreszcie! Przyspieszycie to troche ;s Simone a Remeres :> Myślę że mape zrobicie w ciągu miesiąca [nawet mniej] + skrypty etc.. pol miesiaca/miesiac no i chyba beta co?

pytania;
1. przyblizona data startu bety?
2. grafiki beda wlasne? (dalem pro grafikowi kontakt do eliva)
Powrót do góry Go down
http://dblw.forumpl.net
kraddy2
Genin
kraddy2


Liczba postów : 59
Join date : 01/07/2012

Pytania do Kamse. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do Kamse.   Pytania do Kamse. Icon_minitimePon 4 Mar - 14:56

$wirus'eq napisał:

2. grafiki beda wlasne? (dalem pro grafikowi kontakt do eliva)

Ten pro grafik robi teraz sprity do siebie na serwer. :>
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Pytania do Kamse. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do Kamse.   Pytania do Kamse. Icon_minitimePon 4 Mar - 16:42

Widzę , że news dodany. Jestem pod wrażeniem... Ile będą prace trwały ? około pół roku ? Do wakacji? Będę czekał z nie cierpliwościąi no life all day all night <33
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania do Kamse. Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do Kamse.   Pytania do Kamse. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytania do Kamse.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Serwer - Dla graczy. :: Pomoc.-
Skocz do: