New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zapowiedź pierwsza 3.03.2013

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Zapowiedź pierwsza 3.03.2013 Empty
PisanieTemat: Zapowiedź pierwsza 3.03.2013   Zapowiedź pierwsza 3.03.2013 Icon_minitimeNie 3 Mar - 15:31

Witajcie drodzy gracze. Tak jak obiecywałem ukazuje się przed wami pierwszy artykuł odnośnie prac nad serwerem. W przeciągu ostatniego czasu pojawiło się wiele perspektyw i pomysłów ,które postanowiliśmy wdrożyć w życie. Ale do rzeczy... Pierwszym i myślę najbardziej elementarnym procesem ,który powinienem wam przybliżyć to zmiana obecnej wersji gry z 7.92 na protokół 8.54 co otworzyło nam wiele nowych możliwości nie tylko jeżeli chodzi o same skrypty. Ale i o mapę i wiele innych aspektów życia gry które uniemożliwiała lub utrudniała nam wcześniejsza wersja 7.92. Co za tym idzie ? Przede wszystkim wiele systemów takich jak sagi,pety,nowy żywioły czy większa stabilność gry. Myślę ,że nie warto tracić na opisywanie tego czasu ponieważ chyba logiczne jest to ,że nie chodzi nam tylko o takie zmiany. Tak jak było wcześniej już mówione mapa została stworzona od zera ! Na chwile obecną możemy śmiało powiedzieć ,że wykonane mamy takie wioski jak:

*Wioska Dźwięku
*Wioska Piasku
*Wioska Wodospadu
*Wioska Trawy
*Wioska Deszczu
*Wioska Kamienia
*Wioska Mgły (Nie ukończona)
*Wioska Liścia (Nie ukończona)

Warto dodać ,że każda z wiosek mieści się na terenie danego kraju co jest myślę wielkim urozmaiceniem gry ,a co za tym idzie zwiedzanie całej mapy zajmie ci ogrom czasu !
Zapowiedź pierwsza 3.03.2013 Mapa-1

Nowy system postaci !!!
Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się nad czymś innowacyjnym. Nad czymś czego nie ma na innych serwerach Naruto. Wpadliśmy na pomysł aby wszelkiego rodzaje profesje np: Naruto,Sasuke,Gaara zostały usunięte ,a w zamian za to powstała nowa rasa "Shinobi" każdy taką profesją miałby możliwość wybrania własnego klanu np: Uzumaki,Uchiha,Hyuuga... Ale i tym razem mamy dla was niespodziankę. Każdy indywidualnie mógłby wybrać żywioł w którym chciałby walczyć !
Zapowiedź pierwsza 3.03.2013 K,NTgzNDk5NTQsODYyMzcw,f,chakra[img][/img]

I myślę tym pozytywnym akcentem należało by się wstrzymać aby nie powiedzieć wam wszystkiego. Pracę trwają dzień w dzień. Wszelkiego rodzaju pytania możecie zadawać w odpowiednim do tego temacie. Odpowiemy na nie w Audiologu. Tymczasem dziękuje za przeczytanie tego artykułu do końca. Kolejny taki artykuł prawdopodobnie już za miesiąc. Otrzymacie tam kilka zdjęć i być może jakiś film w którym pokażemy pewne rzeczy.

Pozdrawiam Kamse.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
 
Zapowiedź pierwsza 3.03.2013
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Powrót NeoNaruto - Zapowiedź Pierwsza.
» Pierwsza zapowiedź Majowej Aktualizacji - Rookgaard.
» Pierwsza zapowiedź Czerwcowej Aktualizacji - Wioska Skały.
» Powrót NeoNaruto - Zapowiedź Druga.
» Druga zapowiedź Majowej Aktualizacji - Biju Island.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: News. :: News.-
Skocz do: