New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Naruto Ultimate Ninja Storm na PC

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Aye aka Sasuke:>
Chunin
Aye aka Sasuke:>


Liczba postów : 225
Join date : 23/06/2012
Age : 24

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimePon 18 Mar - 19:32

Słyszeliscie o TYM:http://www.gram.pl/news/2013/03/18/castlevania-lords-of-shadow-i-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-3-zmierzaja-na-pc.shtml

Naruto na PC to naprawdę dobry a zarazem zły pomysł :
Plusy:
To takie że wyjdzie na PC co da duże możliwosci osobom bez Xboxa lub PS3
Minusy:
To takie że cięzko jest grać w takie gry bez pada

Powrót do góry Go down
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimePon 18 Mar - 19:40

Przecież możesz sobie dokupić pada i ustawić Razz
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimePon 18 Mar - 20:15

Na moje świetna sprawa , i na klawie , też da się świetnie pykać ;'D
Powrót do góry Go down
Aye aka Sasuke:>
Chunin
Aye aka Sasuke:>


Liczba postów : 225
Join date : 23/06/2012
Age : 24

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimePon 18 Mar - 22:04

Pad za 120 zł bo xboxowy trzeba a na klawiaturze to kombosy byś na pamięć musial się uczyć
Dla mnie ta gra powinna zostać na konsoli bo są tytuły które powinny zostać na konsoi tak samo są tytuły które powinny zostać na pc
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimeWto 19 Mar - 9:08

Czyli dyskryminujesz tych , których nie stać na konsole ?
Powrót do góry Go down
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimeWto 19 Mar - 14:09

Saske- Mówisz,że są tytuły,które powinny pozostać na konsoli albo na PC. Nie zgadzam się z tobą, gd nie każdy ma Xboxa tak samo nie każdy ma PC dlatego jest to bardzo dobry pomysł żeby urozmaicić świat gier Smile.

Hinaru- Tak samo można powiedzieć o osobach, które twierdzą,że gry na PC powinny zostać tylko i wyłącznie na nim.

Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimeWto 19 Mar - 14:13

Hinaru - tak de facto, to komputer kosztuje wiecej niz Xbox czy tam PS3 Smile
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimeWto 19 Mar - 14:25

Szad, to nie prawda, ja mam komputer który kosztuje 500zł,a LOL chodzi na średnich wymaganiach Very Happy. A po za tym komputer jest o tyle lepszy,że ma więcej funkcji dlatego ludzie najpierw zaopatrują się w komputer potem w dodatkowe sprzęty typu konsole
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimeWto 19 Mar - 14:59

Mapo - dodaj do tego klawiature, myszke, sluchawki i innne akcesoria, bez ktorych komputer nie chodzi, a wyjdzie Ci wiecej Wink
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimeWto 19 Mar - 15:07

Klawiaturę mam za 30zł, myszka 15zł, słuchawki 20zł (bardzo dobre z dobrym mikrofonem) i monitor płaski 80zł czyli razem 145zł+ 500zł-=645zł zapłacisz za dobry komputer,a za konsole około 1000zł
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimeWto 19 Mar - 15:22

Gdzie ty monitor za 80 zł kupiłeś ? ;D
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimeWto 19 Mar - 15:52

Dokladnie -.-

Mapo, jezeli mialbys sprzet za 645zl lacznie, to bys tylko w Tibie pogral...

Ja mam caly zestaw za 3500zl, a i tak GW2 na najwiekszych wymaganiach mi scina Very Happy

A w ogole, Xbox'a juz kupisz nawet za 700zl, wiec o wiele mniej niz za wiekszosc komputerow - ktore cos znacza, a nie, ze pograsz w jedna lub dwie najgorszy gry i tyle.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Aye aka Sasuke:>
Chunin
Aye aka Sasuke:>


Liczba postów : 225
Join date : 23/06/2012
Age : 24

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimeWto 19 Mar - 16:52

Zgodzę się z szadem
ja mam komputer za też ok 4000 tys i gw 2 na max mi scina
Xboxa za 500 zł kupisz nawet nowego
A używanego za 400 zl
Powrót do góry Go down
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitimeWto 19 Mar - 16:53

Ja wam poważnie mówię, monitor kupiłem na allegro jakieś 2 lata temu i jest w bardzo dobrym stanie a kpomputer sam poskładałem i wyszło jak wyszło. Po za tym moj komputer dzwiga lola na średnich wymaganiach, więc nie może być taki słaby. Muszę dodać,że cały moj system wży około 35G,bo mam wszystko usunięte co nie jest potrzebne. Karta graficzna tylko 512m i 3G ram, obudowa słabej jakości, dysk 200G. Tylko mam dobry zasilacz i wmiarę dobry procesor 2 rdzeniowy, więc nie dziwcie się,że moj komputer kosztował około 650zł.

http://tablica.pl/oferta/komputery-stacjonarne-ID1WTxj.html macie mam podobny komputer do tego i ile kosztuje ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Empty
PisanieTemat: Re: Naruto Ultimate Ninja Storm na PC   Naruto Ultimate Ninja Storm na PC Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Naruto Ultimate Ninja Storm na PC
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Naruto Ultimate Ninja Storm 3
» Droga ninja by Takahashi
» Neo naruto
» WoW III FT Mapy Naruto.
» neło naruto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Fan Arts :: Hydepark.-
Skocz do: