New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Eliv i jego team

Go down 
+5
Feron
Admin
Futrzasty Wojownik
Senjuu
Tuffle
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeSob 27 Kwi - 20:04

Wos nie odpadnie. Nie po aktualizacji.
Powrót do góry Go down
Hanibal
Genin
Hanibal


Liczba postów : 69
Join date : 30/06/2012

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeSob 27 Kwi - 20:10

Cytat :
Hanibal, jak do Ciebie nie mam nic z całego tego teamu to Twoja wypowiedź coraz bardziej sugeruje, że gówno macie

Hmm wyzywasz cały team a ja w nim jestem czyli jednak coś do mnie masz.
Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeSob 27 Kwi - 20:12

Nie zwróciłem uwagi, że w nim jesteś. ;d Jeżeli, aż tak Cię to boli to edit walne w tamtym poście. ;x
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeSob 27 Kwi - 20:14

No dobra wszystko ok ale jak wy chcecie zrobic ten serwer jak wasz glowny skrypter swirus ,,odszedl,, z ekipy
Powrót do góry Go down
Hanibal
Genin
Hanibal


Liczba postów : 69
Join date : 30/06/2012

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeSob 27 Kwi - 21:16

A kto powiedział że to jest nasz główny skrypter ?XD
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeSob 27 Kwi - 21:22

Świrus to śmieć jebany i tyle. Nie spinajcie się chłopaki bo nie ma o co. Jak widzicie same problemy przez tego gościa. Jestem więcej niż pewny ,że Tuffle te info ma od niego.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
kraddy2
Genin
kraddy2


Liczba postów : 59
Join date : 01/07/2012

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeSob 27 Kwi - 21:46

A świrus skąd ma te info mieć, hm ?

Admin napisał:
Nie spinajcie się chłopaki bo nie ma o co.
Nie ma o co ? A może mówisz o waszym postępie przy nowym serwerze ?
Ah, zapomniałem, nie ma żadnych dowodów na wasz "postęp"

Trzy, po chuj wam tyle osób w teamie ? Jak wy się wypłacicie za ich pomoc ?
Powrót do góry Go down
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeSob 27 Kwi - 21:54

Kraddy powiem tak. Ja, Eliv, Hanibal Kamse robimy to ponieważ to lubimy, przypuszczam że freon również wiec komu chcesz płacić. Ja będę miał satysfakcje z tego, że pomogłem zrobić dobry server. A pieniądz jak na razie mnie nie interesują, nie będę wymagał żeby mi płacili jak będą chcieli to zrobią to.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeSob 27 Kwi - 22:57

Kraddy o co masz do mnie pretensje. Jak ja w ich teamie jestem tylko pionem ? Nie mam tam nic nawet do gadania. Więc co ty sapiesz do mnie.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Feron
Uczeń.



Liczba postów : 26
Join date : 04/03/2013

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Kwi - 0:04

Nie rozumiem całej tej rozmowy. Nie jesteśmy zobowiązani do pokazywania wam czegokolwiek. Pracujemy nad serwem jak tylko dajemy radę i tyle wam jest dane wiedzieć. Nikt z nas nie bierze za to żadnej kasy, wszyscy robimy to dla przyjemności.

Nie chcecie czekać na serwer to nie czekajcie Smile. Każda inna osoba która dalej się spina o to co robimy, w jakim czasie i w jaki sposób to zwykły hejter! Sam nie potrafi nic zrobić a tylko spina się na innych.

Dziękuje, dobranoc.
Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Kwi - 4:51

Fakt, ze nie umiem tego zrobic, ale powod jego jest prosty-nigdy sie tym nie interesowalen. A wy tylo utwierdxacie ludzi w tym co napisalem, nie chcac niczego pokazac. ;( Ale ja wiem czemu, bo nic nie macie. Tylko prosze, nie robcie jakiegos gowna na szybkosci.
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Kwi - 5:06

Mapy maja te 6 wiosek i to na pewno. A co do reszty to nie mam pojecia. Chcialbym przypomniec ze w newsie pisaliscie ze planowany start to maj /czerwiec:-)
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Kwi - 8:04

Te planowanie to jak z łatką u sawexa...
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Kwi - 8:33

Ej, Futrzasty, fajny jest ten son.xaa Very Happy Przynajmniej forum. Czekam na serwer, aż zrobią.

Co do tematu i tego co napisał Hinaru w ostatnim poście - też czytałem temat, gdzie była mowa, o 6 wioskach i na jaki okres planowany jest start serwera.
Feron, owszem nie musicie nam nic pokazywać, ale dobrze by było coś pokazać, żeby uniknąć takich debilnych tematów. Ktoś wyżej napisał, chociaż depot pokażcie Very Happy
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitimeNie 28 Kwi - 10:46

Ja pisałem o depo. Z tego co widze , to jest ukryty dizał na forum bo feron ma założone pare tematów ale nie pokazuje ich dla mnie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Eliv i jego team - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Eliv i jego team
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Event's by Eliv
» Only Kamse/Eliv
» Darksess i jego postaci ; )

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Fan Arts :: Pogaduszki.-
Skocz do: