New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Powrót NeoNaruto - Zapowiedź Pierwsza.

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Powrót NeoNaruto - Zapowiedź Pierwsza. Empty
PisanieTemat: Powrót NeoNaruto - Zapowiedź Pierwsza.   Powrót NeoNaruto - Zapowiedź Pierwsza. Icon_minitimeSob 16 Mar - 15:40

Witajcie nadeszła pora na napisanie pierwszego tematu jak wygląda obecnie sytuacja. Myśl powrócenia starego Neona przyszła mi całkiem niedawno kiedy to natknąłem się na temat Volturixa. Od tamtej pory zrobiłem listę rzeczy które muszę zrobić i naprawić żeby móc przywrócić serwer. Sprawa jest o tyle trudna ,że nad serwerem pracuje sam ,a mój czas ogranicza się pon-pt do 2h max dziennie. A uwierzcie mi jest co naprawiać ! Jedną z przyczyn dlaczego wam się nudziło było to że nie naprawiłem problemów z dźwigniami i od tej pory kiedy znalazły się tam teleporty każdy mógł tam wejść i w ciągu kilku godzin wbić ogromny poziom i uzbierać wszystkie przedmioty do misji. Mam wiele pomysłów dotyczących systemu gry jak i mapy. Wiele miejsc zostanie usuniętych bo są po prostu zbędne. W wielu miejscach również zostaną usunięte pewne spawny które uniemożliwiały wam dostanie się do danego miejsca (W pewnych miejscach potworów jest za dużo). Ponadto zostanie dodane wiele nowych miejsc i wiosek ! Zostaną dodani nowi NPC którzy zabiorą was w pewne miejsca. Od tej pory znika 80% teleportów z mapy. Chciałbym aby klimat gry był jak najprzyjemniejszy i pozostał taki jaki był kiedyś. Dlatego też pewna część rzeczy która wyróżniała Neon zostanie. Ale o tym przekonacie się na starcie. Kolejną ważną sprawą jest AccountMaker jak pamiętacie stary chyba bardziej odciągał graczy niż motywował do wejścia do gry. Niestety nie dysponuje jakimś porządnym Acc więc jeżeli ktoś byłby tak miły i mógł podesłać coś sensownego to na starcie może liczyć na darmowego Pacca.

Team Hokage:
Kamse
Darkshinobi
Eliv (Niestety nie wiem czy przyjmie tą pozycje ponieważ nie mam z nim żadnego kontaktu w ostatnim czasie)

Team Bannerów:
Suzano (Nie potwierdzone)

Team Anbu:
Hinaru

Próbni Anbu:
Szad Rah, Futrzasty Wojownik (Nie potwierdzone)

Aby potwierdzić chęć bycia w Teamie proszę o prywatną wiadomość na forum.

Co tydzień będą zapowiedzi w których napisze wam co zrobiłem i co mam zamiar zrobić aby dodać sobie motywacji do pracy. Start serwera przewidywany jest nie wcześniej niż na Kwiecień/Maj/Czerwiec z przyczyn nie zależnych ode mnie ! Ale warto dodać ,że serwer może wystartować wcześniej niż napisałem.

Pozdrawiam Kamse.


Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
 
Powrót NeoNaruto - Zapowiedź Pierwsza.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Powrót NeoNaruto - Zapowiedź Druga.
» Zapowiedź pierwsza 3.03.2013
» Pierwsza zapowiedź Majowej Aktualizacji - Rookgaard.
» Pierwsza zapowiedź Czerwcowej Aktualizacji - Wioska Skały.
» Czwarta zapowiedź Czerwcowej Aktualizacji - Ukryta Konohańska Biblioteka.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: News. :: News.-
Skocz do: