New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 NeoNews 3 wydanie

Go down 
AutorWiadomość
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

NeoNews 3 wydanie Empty
PisanieTemat: NeoNews 3 wydanie   NeoNews 3 wydanie Icon_minitimeWto 19 Mar - 19:32

Witam. Jest to już trzecie wydanie gazetki „NeoNews”. Jestem bardzo szczęśliwy ,że moja gazetka nie traci czytelników. Dziękuje wam za każdą sugestię oraz za aktywne branie udziału w Quizie.


Dzisiaj dowiemy się:

-Dlaczego oni
-Wywiad ze mną ?
-Ocena dwóch anime
-Smutną wiadomość
-troszkę muzyki
-Rozstrzygnięcie Quizu
-Quiz cd
Zapraszam do czytania i komentowania. https://neonaruto.forumpl.net/t642-gazetka#5974


Co Nowego


Jak już pewnie wiece, Kamse wybrał kilka osób, które będą mu pomagały gdy Server zostanie włączony. W tym wydaniu uświadomię wam dlaczego właśnie te osoby, a nie inne. Oczywiście w przyszłości każdy będzie mógł dostać się do teamu, lecz musi najpierw na to zasłużyć ciężką pracą.

ADMINI

Kamse - Główny założyciel serwera NeoNaruto. Z serwerami Anime związany 4 lata. Przy serwerze mimo małej wiedzy odnośnie skryptów zajmuje się prawie wszystkim.

Darkshinobi - Główny mapper NeoNaruto ,współpracował również przy projekcie HoDBO. Realny kolega Kamse co oznacza ,że jest 100% pewniakiem.

Eliv - Odpowiedzialny za tworzenie nowego serwera NeoNaruto. Był GM na serwerach NeoNaruto i HoDBO współpracuje z Kamse od 4 lat. Jest dobrym Mapperem i w ostatnim czasie zajmuje się skryptami.

BANNER

Suzano - Realny kolega Kamse. Dba o to aby gracze przestrzegali regulaminu w grze oraz pomaga im w pierwszych krokach. Ponadto jest głównym inicjatorem wielu pomysłów.

ANBU

Hinaru - Jeden z pierwszych graczy na NeoNaruto, od samego początku bardzo zaangażowany w pomoc przy tworzeniu serwera. Obecnie zajmuje się każdym powierzonym mu zadaniem. Wyszukuje cenne dla nas informacje oraz dba o pomoc nowym graczom.


Wywiad



Dzisiaj dość specyficznie zostanie przeprowadzony wywiad. Dlaczego? Ponieważ to ja będę odpowiadał na pytania zadawane przez Kamse.

-Witaj na samym początku chciałbym abyś się nam przedstawił i powiedział podstawowe informacje o sobie. Jak się nazywasz, ile masz lat, skąd pochodzisz, jak trafiłeś do teamu NeoNaruto ?

-Nazywam się Marek, mam 17 lat, pochodzę z Krakowa. Do temu NeoNaruto trafiłem dzięki naszemu koledze "Suzano", który kiedyś szepnął dobre słówko o mnie, a Kamse się tym zainteresował.

-Jak dobrze wszyscy wiedzą na serwerze głównie zajmujesz się tworzeniem przestrzeni gry, ale czy masz jeszcze jakieś dodatkowe zajęcia?

-Tak. Od nie dawna prowadzę gazetkę na forum, pilnuje porządku na NeoNaruto oraz staram się wymyślać coś co urozmaici grę. Teraz uczę się języka "PHP" i "C++" więc za niedługi czas zajmę się skryptami i główną stroną servera.

-Możesz teraz opowiesz nam czym się zajmujesz po za serwerem? Jakie są twoje zainteresowania i co lubisz robić w wolnym czasie ?

-W wolnym czasie lubię wyjść z przyjaciółmi, pograć w piłkę oraz od czasu do czasu pooglądać anime. Co do zainteresowań to: Komputery, Anime, Dziewczyny i szachy. Po za przyjemnościami uczęszczam do technikum informatycznego 1-wsza klasa.

-Dobrze ,a teraz troszeczkę pytanie z innej beczki. Co sądzisz o obecnej sytuacji w Naruto Shippuudenie ? Pewnie jak wszystkich wkurzają cię fillery ale cała fabuła zaczyna już powoli schodzić się w całość. Jak się do tego odniesiesz ? Masz jakieś spekulacje dotyczące tego co się wydarzy ?

-Raczej czytam mangę więc mi to nie przeszkadza, ale wolę jak akcja toczy się w oryginalnej wersji. Jeśli chodzi o filery są tak dobre, że na początku nie spostrzegłem, że jest to historia poboczna.

-Okej w takim razie przechodzę do ostatniego pytania. Od razu ostrzegam ,że będzie dość nie typowe. Jeżeli miałbyś się jutro obudzić jedną z postaci z anime Naruto to która była by to postać i dlaczego ?

-Byłby to Itachi, ponieważ jak dla mnie jest to najsilniejsza jak i najbardziej przyjemna postać z całego Naruto. Można powiedzieć, że odzwierciedla mnie samego, gdyż wolę gdy ja cierpię niż ktoś bliski z mojego otoczenia. A po za tym fajnie mieć sharingana.

-Dziękuje ci bardzo za poświęcenie swojego czasu na udzielenie wywiadu i życzę sukcesów związanych z gazetką

-Dziękuje również za poświęcenie swojego czasu żeby pomóc mi w rozwoju gazetki. Liczę na późniejszą współpracę i życzę miłego dnia Tobie oraz czytelnikom.


Ocena Anime


W dzisiejszym wydaniu na wszą prośbę zostaną opisane 2 anime. Miłego czytania.

DEATH NOTE


Death Note” , anime wydane w 2006 roku przez studio Madhouse Studios. Jeśli chodzi o rok 2006 anime zostało uznane za najlepsze tego sezonu ze względu na kreskę, która była bardzo dobra jak na tamte czasy muzykę oraz fabułę, która odbiegała od innych tytułów.

NeoNews 3 wydanie Gazeta3a
Gatunki : Horror, Tajemnice, Kryminalne

Głównym bohaterem anime jest Light Yagami, który posiada dużą wiedze w każdej dziedzinie nauki. Pewnego dnia po szkole znajduję notes z napisem „Death Note”. Według reguł zapisanych w notatniku można sprawić, że dana osoba umrze w przeciągu 40 sekund na zawał serca lub inny wybrany przez nas sposób.
Początkowo Raito nie wierzył w to co jest napisane w notesie, ale postanowił to sprawdzić po przez wpisanie imienia i nazwiska kryminalisty, którego zobaczył w telewizji. Ku jego zdziwieni przestępca umarł na zawał, a za nim pojawił się shinigami (bóg śmierci) o imieniu Ryuuku. W końcu Light przyzwyczaił się to obecności shinigami i postanowił stworzyć nowy lepszy świat oczyszczając go ze wszystkich przestępców. Po pewnym czasie policja zorientowała się, że jest to nie Możliwe żeby tak duża liczba osób umierała na zawał serca. Sprawą zainteresował się detektyw o przydomku „L”, nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości .W tym Momocie zaczęła się walka pomiędzy Yagamim i „L”, pierwsza osoba, która odkryje tożsamość rywala wygra.

Ocena końcowa tego anime to 5/5. Polecam każdemu.

Kreska- 5/5
Oprawa Muzyczna 5/5
Fabuła- 5/5
Postacie- 5/5


CLANNAD


Clannad”, anime wydane w 2007 roku przez studio Kyoto Animation. Anime jest typowym wyciskaczem łez, które warto obejrzeć. Kreska, muzyka oraz fabuła są na bardzo wysokim poziomie, osobiście zakochałem się w openingu.

NeoNews 3 wydanie Gazetka3b
Gatunki: Romans, Dramat, Okruchy życia, Komedia

Tomoya Okazaki to uczeń ostatniego roku liceum. Nienawidzi on swojego miasta za wszystkie złe wspomnienia. Jego matka nie żyje, a wypadek podczas kłótni z ojcem zaprzepaściła jego marzenia. Wydaje mu się, że każdy dzień jest taki sam. Jego jedynym przyjacielem jest Sunohara, z którym codziennie po lekcjach spędza czas. Pewnego dnia w drodze do szkoły Okazaki spotyka dziewczynę, która Mówiła sama do siebie o tym, że „nic nie pozostanie takie same”, że wszystkie zabawne i radosne chwile kiedyś się kończą. Po usłyszeniu tego Tomoyo postanowił dodać jej otuchy mówiąc „Musisz ponownie je znaleźć”. I od tych słów zaczęła się historia pełna łez i śmiechu.

Anime jest na pierwszym miejscu w mojej top liście dlatego otrzymuje ocene 6/5.(wiem, zawyżyłem punktacje, ale fabuła była ponad skale)

Kreska- 5/5
Oprawa Muzyczna 5/5
Fabuła- 5/5 +1
Postacie- 5/5



Ciekawostki ze świata/Anime



Większość z was pewnie będzie załamana, ponieważ z dniem 30 marca zostanie wstrzymana emisja popularnego anime "Fairy Tail" . Autor nie podał daty wznowienia serii, ale wszyscy jego fani na pewno będą czekać z niecierpliwością.


Kącik Filmów



Dziś w kąciku filmów zobaczymy openingi opisywanych dzisiaj anime wraz z tłumaczeniem. Napiszcie, który wam się bardziej podobał biorąc pod uwagę: Słowa, Muzykę oraz Grafikę.

Death Note



Tłumaczenie


Mrok powoli krąg zatacza
Naznacza nas przysięgą krwi
Nie pozwolę, by ktokolwiek
na drodze stanął mi
Nigdy
W owocu tym zobaczyłem
przyszłość swą
Taką samą jak moje sny
Tak doskonałą
Kres końca widziałem
Którego zawsze pragnąłem
Mrok powoli krąg zatacza
Naznacza nas przysięga krwi
Kiedyś zobaczysz, pokażę ci
Jak nasz świat lśni
Ten świat

Clannad





Tłumaczenie

Miałam krystalicznie czysty sen.
Zdawał się być dla mnie wiecznością.
Głos łagodny niczym lekki wiatr,
wezwał mnie z wysokiego nieba.
Gdybym mogła wznieść się w przestworza...
Mogłabym wyruszyć gdziekolwiek chcę...
Gdy przez złączenie naszych dłoni,
moglibyśmy ujrzeć choćby fragment|naszej przyszłości,
wówczas wszystkie nasze słowa i uczucia,
rozbłysłyby swym cudownym światłem.
Śmiało przejdę przez wszystkie trudności
i nigdy cię nie opuszczę...

Tłumaczenie wzięte ze strony http://www.tekstowo.pl



Rozstrzygnięcie Quizu


Teraz to na co wszyscy czekaliście z niecierpliwością, czyli rozstrzygnięcie quizy z poprzedniego wydania.
Poprawnej odpowiedzi na pytanie zadane w poprzednim udzieliły 4 osoby: Kraddy2 , Hinaru, Futrzak, Tuffle

Pytanie brzmiało: Jakie było wspólne marzenie Nagato i Jirayi
Odpowiedź: Ich wspólnym marzeniem był pokój w świecie shinobi

Quiz


To już będzie Trzecie pytanie sprawdzające waszą wiedze o „Naruto”. Zobaczymy jak sobie poradzicie z tym pytaniem. Powodzenia.

Zagadka : Jakie zwierzę/ta przywoływał Saske za pomocą Kuchiyose no Jutsu (Jutsu przywołania)?
Odpowiedzi proszę wysyłać do 24 marca do godziny 00.00 na GG: 46556336 LICZY SIĘ TYLKO PIERWSZA ODPOWIEDŹ

Następny artykuł ukaże się w najbliższym czasie. Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł co możemy napisać w naszej gazetce, pisz do mnie na GG 46556336. Pozdrawiam Mapo.


Podziękowania

Chciałbym serdecznie podziękować Kamse za pomoc przy przeprowadzeniu wywiadu oraz opisu poszczególnych graczy z teamu NeoNaruto.

Powrót do góry Go down
 
NeoNews 3 wydanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» NeoNews 4 wydanie
» NeoNews 1 wydanie.
» NeoNews 2 wydanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: News. :: News.-
Skocz do: