New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sasuke robi z was idiotów.

Go down 
+4
Senjuu
Hinaru
Sasuke
Admin
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:03

Wybaczcie moje zachowanie ale uważam ,że takie coś powinno być jawne.
Sasuke robi z was idiotów. Ff6zcj
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Sasuke
Chunin
Sasuke


Liczba postów : 233
Join date : 29/04/2012
Age : 57
Skąd : Z Dupy

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:09

No co ją takiego robię nie umiem zmieniać ip czy coś takiwgo jesttem jego bratem
sprzedał. Mi ta postać za 5 zl a nie mój problem że mamy tylko jeden komputer
Nie łatwo jest wyciągnąć 1500zl z kieszeni i kupić komputer.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:11

Najpierw napisałeś ,że jesteś jego kolegą z klasy ,a teraz mówisz że bratem jak złapałem cię na kłamstwie. Pokazałeś tym tylko jaką jesteś nie odpowiedzialną osobą.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:17

hahaha. najpierw wymuszenie moda na litosc , a teraz takie cos.
myslisz ze my jestesmy jacys inni. nie inteligentni!
naprawde bys sie wstydzili jestes nie dojzaly jak na swoj wiek. u mnie juz przegioles wymuszeniem moda
a u reszty sobie przegniesz tym. a z anbu odszedles bo reklamowac sie nie chialo co nie ? dlatego. o modka.....
myslisz ze wszystko jest zadarmo.
zamiast robic takie glupoty ic na truskawki. nie dos ze zarobisz oszczedzisz nam tych glupot.
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:17

Ech, nie lepiej go na IP zbanować? Skoro rzeczywiście nie umie zmieniać to chyba będzie dobre wyjście ;/


Hinaru, proszę cię. Nie ważne na czym siedzisz. Telefon, tablet, pc - staraj się chociaż próbować pisać ortograficznie. Bo z każdym twoim postem mi jest ciężej ciebie czytać Very Happy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:26

Nie ma potrzeby banować ponieważ nie łamie on w ,żaden sposób regulaminu. Aczkolwiek jego zachowanie w stosunku do mnie jak i do graczy jest trochę nie na miejscu. Myślałem ,że jest dobrym kandydatem do Anbu ponieważ naprawdę w porządku był dla graczy. Ale jak widać pozory mylą. Udowodnił chyba wszystkim ,że ma dziecinne myślenie.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:28

JBC proszę o nie zamykanie tematu.
Czekam na wypowiedż Sasuke
Powrót do góry Go down
Sasuke
Chunin
Sasuke


Liczba postów : 233
Join date : 29/04/2012
Age : 57
Skąd : Z Dupy

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:35

dobra teraz ja się wytłumaczę a więc
1 brat spytał się czy chce za free jego postać
no to ja tak
Dał mi login i hasło
No to więc zaczolem grać sobie tutaj u was
Założyłem nowa postać jak mi kazaliscie
Grałem tutaj i przychodzi do mnie brat i mówi żebym napisał
do innych żeby mi pomagali
i do Admina że jestem kolega z klasy
a gdy się spytałem po co
to on po to żeby nie myśleli że nie chce mu się grać i że daje konto bratu
Poem żeby myśleli że prowadzę serwer cs
No to tak napisałem bo powiedział że zmieni hasło jak tak nie napisze

Teraz się śmieje. I mówi że mnie wrobil za pisaniep postow na forum gdy go nie było
Wiem że to złośliwe no ale podbił mi oko
zrozumiem jeśli nie uwiezycie bo pewnie jesteście źli a było to tak jak wyżej
WIĘC ją odejdę od tego tematu bo zaraz dostanę szału z powodu słabych nerwow

Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:38

Boże święty... Sam się gubi w swoich kłamstwach. xDD
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:39

Jezeli mówisz prawde to jestes wporządku.
A twój brat jest totalnym idiotom.
Smiać to on się może ale taka jest prawda że grać nie potrafił.
Mysli że zawsze dostanie wszystko za free.
Tak jak z tym ANBU czy Moderatorem........
Poprostu mnie zdenerwował i mam taką chęc na niego nabluzgać lae tego nie zrobie
bo ja wyjdę na idiote którym on jest
Az brak mi słów na taką głupotę.
Poprostu niech się zapisze do jakiegoś psychologa.
I tyle mam do powiedzenia. Dobze ze Nie został ANBU bo wtedy by była jadka .....
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:41

Wiesz, a ja dalej uważam że kłamiesz. Dlaczego tak sądzę? Twój sposób pisania na forum. Piszesz każdy wers pod sobą, podczas gdy wszyscy inni piszą ciągiem. Charakterystyczna cecha twoich wypowiedzi. Twojego brata również? Nie wydaje mi się...

Drugi powód jest taki, że nie dawno zachęcałeś mnie do nowego OTS Naruto - Shinobi Sekai. Podałeś mi swój nick, po czym ja się wylogowałem. Znowu zobaczyłem ten nick. Wiemy obydwaj jaki - Otama.

Kage, sam zdecydujesz co z nim zrobić, ale Sasuke wydawał się być dobrym graczem. Przynajmniej takie było moje zdanie o nim.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:50

Senjuu wielki szacunek dla ciebie za to ,że wyłapałeś ten styl pisma. Dziękuje ci również za poinformowanie mnie o tej reklamie serwera przez Sasuke.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 19:54

Dziękuje, miło mi to słyszeć. Co do tego reklamowania, on mi to tylko na PW powiedział, no ale. I uważam że dwa argumenty w zupełności wystarczą. Nieprawdaż, Sasuke?
Powrót do góry Go down
Sasuke
Chunin
Sasuke


Liczba postów : 233
Join date : 29/04/2012
Age : 57
Skąd : Z Dupy

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 20:02

1.styl pisania jest. Taki ponieważ pisze z iphona i nic nie widzę gdy napisze dłuższe zdanie
Nickow nie umiem wymyślać więc zgapiam od brata bo jedyny nick jaki umialem wymyślić do dante123x

Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 20:04

dobra wczesniej morze ci wierzylem
ale z tym nickiem to juz przegięcie na całego
to jest nie możliwe żeby nicku nie wymyśleć
i tylko takie główno pisac jakies dante....
Powrót do góry Go down
Sasuke
Chunin
Sasuke


Liczba postów : 233
Join date : 29/04/2012
Age : 57
Skąd : Z Dupy

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 20:06

Hinaru też uważam że mój brat jest idiota no i jeszcze zamiast ja klawiatura na iphonie pisze ją
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 20:07

Jak śmiesz tak bezczelnie kłamać. A przede wszystkim jak śmiałeś będąc na pozycji próbnego Anbu zachęcać kogoś w grze do przejścia na inny serwer ? Jesteś bezczelnym nie wychowanym dzieckiem. Ja ci zaufałem ,a ty zachowałeś się jak skończone zero. Na twoim miejscu zdecydowanie mógł zostać Szad.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Sasuke
Chunin
Sasuke


Liczba postów : 233
Join date : 29/04/2012
Age : 57
Skąd : Z Dupy

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 20:09

Dobra ją z tad wychodzę bo mam słabe nerwy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 20:10

Teraz masz słabe nerwy ? Co ty odwalasz koleś ? No dalej wytłumacz się bo zadałem pytanie. Miej chociaż tyle odwagi i zachowaj się jak facet. Odpowiedz co to odwalasz.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 20:10

Ojj Kage się zdenerwował.
Teraz lepiej staraj wymyślec się jakaś prawde.
Rozssądna wymówkę a nie kłamac....
Powrót do góry Go down
Sasuke
Chunin
Sasuke


Liczba postów : 233
Join date : 29/04/2012
Age : 57
Skąd : Z Dupy

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 20:28

Teraz wam będę pisał w jednej lini ale mówię że będą błędy. WIĘC chodzę do lekarza z powodu słabych nerowo już raz pobilem osobę no ale nie mówmy o tym . No i adminie chciałeś odpowiedź dlaczego mój brat zachęcał senju do gry na innym serwerze.powiedział mi że on powiedział do senjuu że idzie na inny serwer a on się spytał na jaki więc to chyba nie jest zachęcanie do gry . Pozycja próbnego anbu no teraz mi mówi że serwer gdy zaczął grać bardzo mu się podobał i gdy został nominowany do anbu bardzo się starał tylko jak napisałem ta odpowiedź że rezygnuje bardzo się wkurzyl. I się zdenerwował lecz po chwili. Już się uspokoił i powiedział że kiedyś się zemsci czy coś takiego no i się zemscil a mi się teraz chce iść i zamknąć w pokoju z powodu wrobienia przez durna zemstę mojego brata
Nie nawidze oklamywac ludzi no ale mój brat tak w nasteonym poscie poproszę go o napisanie czegoś do was a ją idę. Przemyśleć to co zrobiłem to że posłużono się mną jak jakimś narzędziem.Ją was przepraszam a teraz zaczekajcie jeszcze chwilę może uda mi się nakłonić brata do przeproszenia was i mnie.
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 20:30

dobra to teraz powiedziałeś prawde czy kiedy
czekamy na brata..
ja juz się w tym gubie
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 21:12

Ja tam nie wiem. Może to i jego brat. Ale dziwne jest to, że sprzedał dla własnego brata , rodzonego pewnie konto ... Dlatego może mają to samo ip. Ja tam do Sasuke nic nie mam, ale co ty kurwa, jaja se robisz? ;x
Powrót do góry Go down
Sasuke
Chunin
Sasuke


Liczba postów : 233
Join date : 29/04/2012
Age : 57
Skąd : Z Dupy

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 21:15

Dobra tu prawdziwy Sasuke no to więc po przemówieniu brata jak to źle zrobiłem miałem nie mile uczucie i nie mogłem zaspac więc teraz chce was przeprosić za to że wykorzystałem brata. Proszę go już o nic nie oskarżać był to wyłącznie mój pomysl .
Mój brat naprawdę chodzi do lekarze z powodu słabych nerwów .Więc nie chciałem żeby się już denerwował i was przepraszam proszę o zostawienie go w spokoju niech on sobie gra na serwerze . Bardzo chce przeprosić graczy z serwera i Admina nie wiem dlaczego to zrobiłem.Miałem dziś poprostu ciężki dzień i byłem bardzo zdenerowowany następnym razem pójdę się przejść i przemyśleć to co zrobię. BARDZO PRZEPRASZAM Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitimeNie 17 Cze - 21:16

Otama napisał:
Dobra tu prawdziwy Sasuke no to więc po przemówieniu brata jak to źle zrobiłem miałem nie mile uczucie i nie mogłem zaspac więc teraz chce was przeprosić za to że wykorzystałem brata. Proszę go już o nic nie oskarżać był to wyłącznie mój pomysl .
Mój brat naprawdę chodzi do lekarze z powodu słabych nerwów .Więc nie chciałem żeby się już denerwował i was przepraszam proszę o zostawienie go w spokoju niech on sobie gra na serwerze . Bardzo chce przeprosić graczy z serwera i Admina nie wiem dlaczego to zrobiłem.Miałem dziś poprostu ciężki dzień i byłem bardzo zdenerowowany następnym razem pójdę się przejść i przemyśleć to co zrobię. BARDZO PRZEPRASZAM Crying or Very sad Crying or Very sad

o kurwa , dojebałeś Sasuke <3<3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sasuke robi z was idiotów. Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sasuke robi z was idiotów.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Archiwum :: Archiwum-
Skocz do: