New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sasuke robi z was idiotów.

Go down 
+4
Senjuu
Hinaru
Sasuke
Admin
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sasuke
Chunin
Sasuke


Liczba postów : 233
Join date : 29/04/2012
Age : 57
Skąd : Z Dupy

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Cze - 21:17

Konta nie sprzedałem dałem mu to to żeby go w robic
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Cze - 21:21

Otama napisał:
Konta nie sprzedałem dałem mu to to żeby go w robic
dobra , dobra <3
Powrót do góry Go down
Sasuke
Chunin
Sasuke


Liczba postów : 233
Join date : 29/04/2012
Age : 57
Skąd : Z Dupy

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Cze - 21:30

Kage pewnie nie wierzysz w to co powiedziałem dobra niech ci będzie nie wierz ale proszę żeby mój brat na serwerze nie był jakoś specjalnie ponizany
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimeNie 17 Cze - 21:31

Według mnie Sasuke niepotrzebnie rozpoczynałeś to błędne koło. No ale...
Sasuke, twój brat nie będzie poniżany, ponieważ my umiemy zachować kulturę (mówię tu w imieniu wszystkich). Ale narąbałeś i straciłeś szacunek

Proszę Kage lub innych mode żeby temat był jeszcze otwarty, ponieważ interesuje mnie wypowiedź innych graczy nt Sasuke.


Ostatnio zmieniony przez Senjuu dnia Pon 18 Cze - 14:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Cze - 8:51

chyba coś ćpał. Jakaś zła marysia , bo tak mu odpierdala.
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Cze - 9:43

Moje zdanie na ten temat jest takie: Sasuke wszystko sam wymyślił i nie ma żadnego brata -.-'

Po prostu zbłądził raz i zaczął kłamać. Dla mnie to żałosne i nie wybaczalne, ponieważ nie dam się oszukać przez 12 latka...

Ja do niego szacunku ani zrozumienia już nie mam.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
maniek51362
Chunin
maniek51362


Liczba postów : 204
Join date : 05/05/2012

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Cze - 13:00

Otama, widać, że ty Sasuke piszesz tak samo jak on. Mi w grze mówiłeś, że za 2 dychy kupiłeś i jesteś kolega z klasy...
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Cze - 14:47

Dynamo, już to powiedziałem Very Happy Co do tego 2 to nie mam co powiedzieć. Ja bym go radził zostawić. Stracił szacunek graczy, sam wpędził się w koło kłamstw. A trochę szkoda...nie ukrywam, że Sasuke miałem o tobie lepsze zdanie.
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimePon 18 Cze - 14:56

Ja jestem za tym, żeby twój brat, jeśli to prawda, założył sobie nowe konto i nikomu nie mówił, że to on Very Happy
Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Cze - 18:38

Szad'Rah napisał:
Moje zdani na ten temat jest takie. Sasuke wszystko sam wymyslil i nie ma zadnego brata -.-'

Po prostu zbladzil raz i zaczal klamac. Dla mnie to zalosne i nie wybaczalne, poniewaz nie dam sie oszukac przez 12 latka...

Ja do nieg szacunku ani zrozumienia juz nie mam

Dokładnie tak samo myślę. Nie ma żadnego brata i nic. Wkopał się raz i nie chciał ponieść konsekwencji wiec kłamać zaczął. Pewnie nikt mojego postu nie przeczyta, bo nie znacie mnie i nowy jestem, ale tak czytając to najpierw mówiliście o tym, że Sasuke pisze wersami i ten jego niby brat tez i to jest dziwne. I zaraz po tym jak zwróciliście mu o tym uwagę zaczął pisać w 1 ciągu, a wypowiedz Sasuke tez jest w 1 ciągu. To już jest dla mnie podejrzane.
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Cze - 19:22

Tuffle zawsze czytamy posty wszystkich osób Very Happy Poza tym, już powiedzieliśmy połowę tego co ty, ale dobrze że ktoś to popiera.

Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Cze - 19:25

Mnie takie kłamanie - nikogo nie oszukując - denerwuje... Rozumiem jakieś małe "kłamstewko", ale iść cały czas w zaparte, gdy każdy wie, że na 90% to kłamstwo, to trzeba być osłem, nie obrażając nikogo.





Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Cze - 19:33

Tuffle, staraj się nie przeklinać na forum. Rozumiem, każdego czasem może ponieść, ale kulturę zachowaj. Zwracaj uwagę na błędy ortograficzne i interpunkcje.
Twój post został już poprawiony, a mówię ci to na przyszłość.

Co do tematu, to chyba nie ma co tu więcej pisać, ew. jak Kage przyjdzie to może coś dopisać i zamknąć temat.
Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitimeWto 19 Cze - 20:44

Staram się zwracać na to uwagę, ale nie będę pisał z polskimi znakami. Za dużo wysiłku. Poza tym, nie każdy pisze tu z polskimi znakami. Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sasuke robi z was idiotów.   Sasuke robi z was idiotów. - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sasuke robi z was idiotów.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poradnik o sasuke :).
» Pomysły by Sasuke
» Prezentacja by Sasuke
» Hinaru Vs Sasuke
» Prosze o odbanowanie gracza sasuke

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Archiwum :: Archiwum-
Skocz do: