New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ostrzeżenie dla Volturixa.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Ostrzeżenie dla Volturixa. Empty
PisanieTemat: Ostrzeżenie dla Volturixa.   Ostrzeżenie dla Volturixa. Icon_minitimeCzw 21 Cze - 20:29

Chciałbym wszystkich poinformować ,iż Volturix dostaje ode mnie pierwsze ostrzeżenie za używanie błędu gry z czarem. Większość pewnie wie o co chodzi. Dostał już kiedyś ode mnie wiadomość w grze aby tak nie robić ale zostałem poinformowany ,że sytuacja się powtarza. Dlatego też Volturix apeluję abyś nie wykorzystywał tego błędu gry ponieważ będę zmuszony zabrać ci pozycje na serwerze.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Ostrzeżenie dla Volturixa. Empty
PisanieTemat: Ostrzeżenie dla Volturixa.   Ostrzeżenie dla Volturixa. Icon_minitimePią 22 Cze - 6:47

Rozumiem, ale ostatnio kiedy się logowałem to chyba był wtorek może środa. Szczerze mówiąc to dalej nie wiem o co chodzi. Jedynie tyle, że na serwie jest jakiś błąd, czy coś. Puki co działam tylko na forum - a o żadnym błędzie nie wiedziałem. Ale rozumiem, że nie można wyjaśniać błędu więc będę się pilnował.
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Ostrzeżenie dla Volturixa. Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie dla Volturixa.   Ostrzeżenie dla Volturixa. Icon_minitimePią 22 Cze - 7:50

Volt, widze ze za przeproszeniem "rzysz glupa". Przeciez dobrze wiesz, ze chodzi o blokowanie ptworow takich jak Naruto Sage, czy tam bicie itachiego i Saska, gdy oni Cie nie widza. W skrocie chodzi o chidori lance u mnie czar od 2,5k i Bijuu Dame...
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Ostrzeżenie dla Volturixa. Empty
PisanieTemat: Ostrzeżenie dla Volturixa.   Ostrzeżenie dla Volturixa. Icon_minitimePią 22 Cze - 9:30

Aaa....okej. Dobra, nie będę więcej tego robił. A i Szad, nie musisz od razu sądzić, że kłamię. Gdy czegoś nie wiem to o to pytam, a nie "rżnę głupa".
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Ostrzeżenie dla Volturixa. Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie dla Volturixa.   Ostrzeżenie dla Volturixa. Icon_minitimePią 22 Cze - 11:40

Przepraszam. Ale to nie jest błąd tylko spryt. Więc ja nie rozumiem o co tyle krzyku ; D
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Ostrzeżenie dla Volturixa. Empty
PisanieTemat: Ostrzeżenie dla Volturixa.   Ostrzeżenie dla Volturixa. Icon_minitimePią 22 Cze - 12:26

O! nie pomyślałem o tym w ten sposób. A w ogóle czemu nie można tego używać. To jest wolniejsze bicie lvla, a jedyny plus to taki, że mniej pilli marnujesz.
Dalej nie rozumiem, no ale skoro tak ma być no to się będę do tego stosował.
Powrót do góry Go down
Szad'Rah
Anbu
Szad'Rah


Liczba postów : 530
Join date : 04/05/2012
Age : 26
Skąd : Wisla

Ostrzeżenie dla Volturixa. Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie dla Volturixa.   Ostrzeżenie dla Volturixa. Icon_minitimePią 22 Cze - 12:48

Jezeli tak na to patrzysz, to zle na to patrzysz. Poniewaz jest to blad, ktory nie powinien byc wykorzystywany, wlasnie dlatego, ze ktos da sobie jakas zapalke, szklanke czy cos innego na "hota" i po prostu bedzie dropil bez uwazania na to, czy sie padnie, czy tez nie itemy lub lvl -.-

Wedlug mnie trzeba zwerbowac kolejnego bannera, ktory bedzie tego pilnowal, poniewaz Kamse juz sam mowiles, ze masz 1-2h czasu na to, a Dark teraz w ogole nie wchodzi, wiec ludzie moga sobie bezkarnie wbijac lvl w taki sposob.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net/u41
Sponsored content





Ostrzeżenie dla Volturixa. Empty
PisanieTemat: Re: Ostrzeżenie dla Volturixa.   Ostrzeżenie dla Volturixa. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ostrzeżenie dla Volturixa.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ostrzeżenie dla Weorusa,Suzano,Darkshinobi.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Archiwum :: Archiwum-
Skocz do: