New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Koniec NeoNaruto v1.

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Koniec NeoNaruto v1. Empty
PisanieTemat: Koniec NeoNaruto v1.   Koniec NeoNaruto v1. Icon_minitimeSro 1 Sie - 9:48

Witam wszystkich czytających forum. Kiedyś musiał nastać ten dzień którego tak bardzo chciałem uniknąć. Ale nie ma co się dziwić. Popełniając błędy przyjmując fałszywych ludzi do teamu taka sytuacja była nie unikniona. Cały upadek serwera i ta sytuacja panuje już od ponad miesiąca ,a to wszystko przez dwóch naszych Anbu którzy dawali graczą przykład grając na innym pseudo serwerze Naruto ,który jest zrobiony w 100% pod zarabianie pieniążków. No ale cóż... chciałem być miły dając możliwość pozycji na serwerze ale jak widać nie warto bo może się to skończyć tak jak w tym przypadku upadkiem serwera. Myślę ,że dobrze wiecie o które osoby mi chodzi i mam nadzieję ,że będziecie potępiać ich zachowanie na innych serwerach Naruto. Jak już było dawno temu pisane jest w planach stworzenie nowego serwera od zera i praca już wre ale jak na razie nie jestem w stanie określić czy nowy serwer będzie za miesiąc czy za pół roku. Nie wszystkie osoby z Teamu są w to zaangażowane więc ciężko przybliżyć termin startu. Ja osobiście za prace przy tym biorę się dopiero po wakacjach. Jak na razie mamy zrobione trzy z 9 krajów. Więcej informacji na ten temat będziecie otrzymywać na tym forum więc warto tu zaglądać co jakiś czasu. Wracając jeszcze do NeoNaruto. Serdecznie chciałbym podziękować wszystkim osobom ,które ciężko pracowały aby pomóc nam w rozwoju serwera ,które wspomagały nas finansowo łącznie starczyło to na opłaty 6 miesięcy gry ! (600-700zł) Pragnę podziękować Elivowi ,który w ostatnim czasie próbował zająć się serwerem w miarę swoich możliwości bo jak wiecie ja całkowicie pod koniec już odpuściłem. Dziękuje naszym wszystkim Bannerom którzy banowali ludzi psujących nam grę ,a są nimi Suzano,Mateusz oraz Darkshinobi który już na nowym serwerze będzie pełnił funkcje Kage. Dziękuje serdecznie wszystkim Anbu ,którzy przyczynili się do rozwoju serwera Hinaru oraz Hanibal który już w krótcę na nowym serwerze będzie pełnił wyższą pozycje. Dziękuje wszystkim graczom ,którzy mimo przeciwności losu nas wspierali i grali razem z nami tworząc społeczność NeoNaruto. Już za kilkanaście dni na Allegro będzie do odkupienia silnik NeoNaruto wraz z całą naszą mapą i naszymi skryptami po stosunkowo niskiej cenie przekładając to na pracę którą w to włożyliśmy. Najświeższe informacje znajdziecie na naszym Fanpage na Facebooku. Oficjalnie dedyk kończy się dnia 8 lipca ale jako ,że wyjeżdżam w sobotę na wakacje chciałem wam przekazać jak najszybciej tą informacje. Już za parę minut na serwerze zostanie ustawiony duży EXP więc życzymy ostatnich miłych chwil z NeoNaruto. Pozdrawiam Kamse.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
 
Koniec NeoNaruto v1.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Powrót NeoNaruto.
» Koniec swiata :/
» Koniec TEST Serwera.
» NeoNaruto.pl
» NeoNaruto v1 paczka.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: News. :: News.-
Skocz do: