New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Naruto na konsole:

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Aye aka Sasuke:>
Chunin
Aye aka Sasuke:>


Liczba postów : 225
Join date : 23/06/2012
Age : 25

Naruto na konsole: Empty
PisanieTemat: Naruto na konsole:   Naruto na konsole: Icon_minitimeSro 7 Lis - 22:28

Naruto ultimate accel 3 - Jest to jedna z lepszych gier w które grałem na PSP ma dobra grafikę, fabułę , dopracowane postacie i wiele innych
Naruto Ninja Impact-Gra kosztuje 139 zl ale jest warta swojej ceny story modę jest bardzo długi i spędzimy przed nim ok 5 godz lecz brakuje prostego trybu versus lecz możemy razem z kolegami wykonywać misję co jest trochę nudne ponieważ wykonywać możemy tylko misję które wcześniej wykonaliśmy


NARUTO ultimate Ninja 1-5 ps2-Kazda z części przeszlem i uznaje że 4 i 5 są najlepsze a co do 3 może być 1-2 są nie dopracowane i jest kilka bugow
A wy w jakie częśc naruto graliscie?
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Naruto na konsole: Empty
PisanieTemat: Re: Naruto na konsole:   Naruto na konsole: Icon_minitimeCzw 8 Lis - 7:53

Ja mam WII. Grałem we wszystkie częśći na tą konsolę wydaną. Zacząłem od Clash of Ninja Revolution 2. Wszystkie te części są fajne , jednak brakuje mi tego co na ps3. Grafiki? Nie tego trybu walki , można biegać po całym ringu itd. Teraz czekam na WII U i może wydzadzą też jakiegoś naruciaka ;3
Powrót do góry Go down
Weorus
Anbu Team.
Anbu Team.
Weorus


Liczba postów : 140
Join date : 19/04/2012
Age : 29
Skąd : Podkarpacie

Naruto na konsole: Empty
PisanieTemat: Re: Naruto na konsole:   Naruto na konsole: Icon_minitimeCzw 8 Lis - 16:13

ntsw - Naruto: The settings down. Gra przerobiona z popularnej bijatyczki lf2 Smile, oczywiście gierka na pc'ta. O ile mi wiadomo to przestali już robić tą gierkę i zajęli się SAO.
Powrót do góry Go down
Wilku III
Genin
Wilku III


Liczba postów : 121
Join date : 28/05/2012

Naruto na konsole: Empty
PisanieTemat: Re: Naruto na konsole:   Naruto na konsole: Icon_minitimeCzw 8 Lis - 20:39

SAO?
Powrót do góry Go down
Aye aka Sasuke:>
Chunin
Aye aka Sasuke:>


Liczba postów : 225
Join date : 23/06/2012
Age : 25

Naruto na konsole: Empty
PisanieTemat: Re: Naruto na konsole:   Naruto na konsole: Icon_minitimeCzw 8 Lis - 20:44

??SAO?? co to?
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Naruto na konsole: Empty
PisanieTemat: Re: Naruto na konsole:   Naruto na konsole: Icon_minitimePią 9 Lis - 10:17

Ja się domyślam że Sword Art Online ale nie wiem ;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Naruto na konsole: Empty
PisanieTemat: Re: Naruto na konsole:   Naruto na konsole: Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Naruto na konsole:
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Neo naruto
» Naruto 1045 lev.
» Naruto - Anime
» neło naruto
» WoW III FT Mapy Naruto.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Naruto :: Naruto - Gry-
Skocz do: