New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Niki i grafiki x]

Go down 
+13
Senjuu
maniek51362
Don Corleone
Emea
Royalz
Weorus
Wilku
Hinaru
Swirus
Suzano
Admin
Mapo
Niky Minay
17 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Niky Minay
Uczeń.
Niky Minay


Liczba postów : 43
Join date : 26/04/2012

Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitimeSro 16 Maj - 22:04

@Up czaisz że jesteś totalnym bezmózgowcem masz zero % mózgu nie umiesz czytać ze zrozumieniem idioto pisze kurwa temat NIKI I GRAFIKI widzisz gdziesz idioto napisz NIKI i JEJ GRAFIKI ("jej czyli moje tłumacZę to dla Ciebie noobie)NIE i prosze Cie nie pisz wiecej w tym temacie bo robisz z siebie takiego kretyna że to Chleb z puszki lepiej smakuje niż twoje pierdolenie.

mogę dostać warna ale jak mam słuchac po raz pierdolny tego samego a taki kretyn jak ten @UP nie zrozumiał tego co pisze KAGE KAMSE, JA i kilku innych to widać ze to bezmózg totalny , zero całkowite ..

OGARNIJ SYNEK BO W ŻYCIU SE NIE PORADZISZ

jeszcze jeden taki bezmógowy post i mam was głęboko gdzieś niedość że większość czasu poświęcam grafikom a od miesiąca nie mam 1k lvla nie kupiłam domku na co jest juz zapozno bo nie ma free domków w konoha poniewaz mam 900 lvl to jeszcze ku*wa narzekasz pierd*lony daromoziadzie jak ci się nie podoba to rób ku*wa swoje grafik, robię je dla dobra serwera nie dla ku*wa reputacji miałam startować jako anbu ale sie ku*wa odwołałam za to co wykonuję dostaję jedynie kilka ku*wa dni pacc z czego i tak nic nie mam bo napierd*lam z grafikami więc zamknij pysk

I KU*WA Żadnych postów że "dziewczyny nie przeklinają tak" bo jeżeli tak uważacie to widać że gówno się znacie. Kobieta też człowiek i też ma prawo się wyzyć !!
Powrót do góry Go down
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitimeSro 16 Maj - 22:30

masz rację ale mogłaś ograniczyć wulgaryzmy.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitimeCzw 17 Maj - 6:43

Niki całkowicie cię rozumiem ,sam nie jestem zwolennikiem internetowych hejterów. Sam bym ich tu pojechał ale mi nie wypada sama rozumiesz. Nie denerwuj się nimi ich posty będą tutaj kasowane. Co do tych przekleństw? Uważam ,że są nie potrzebne ponieważ pokazujesz im tylko jak bardzo cię denerwują ,a po drugie to świadczy o ubogim zasobie słownictwa. Więc uważam ,że nie warto. Nie przejmuj się nimi i twórz dalej Smile
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Yuuko
Uczeń.



Liczba postów : 21
Join date : 07/05/2012

Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitimeCzw 17 Maj - 12:20

Krwa, ileż można słuchać że to jest dziewczyna. Jap.. To jest chłopak, a jak usłyszę że to dziewczyna to sobie ddos pierdolne na kompa ..
Powrót do góry Go down
Niky Minay
Uczeń.
Niky Minay


Liczba postów : 43
Join date : 26/04/2012

Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitimeCzw 17 Maj - 14:29

dobra idz sie mamie wyżal pig
Powrót do góry Go down
Niky Minay
Uczeń.
Niky Minay


Liczba postów : 43
Join date : 26/04/2012

Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitimeCzw 17 Maj - 14:32

Niki i grafiki x] - Page 6 Scaled.php?server=848&filename=db1abe8c3348b1e5med

Niki i grafiki x] - Page 6 Scaled.php?server=811&filename=obrazeq1
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitimeCzw 17 Maj - 14:36

no fajnie fajnie
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitimePią 18 Maj - 8:11

Niki bardzo proszę jak będziesz uploadnij grafiki i wyślij mi pw na forum. Chce zrobić już podsumowanie update i podać clienta. Z góry dzięki.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Niky Minay
Uczeń.
Niky Minay


Liczba postów : 43
Join date : 26/04/2012

Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitimePon 21 Maj - 14:50








Temat do zamknięcia.
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitimePon 21 Maj - 14:53

@up niby taki pomocny a teraz dupa
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitimePon 21 Maj - 14:56

Zamykam na życzenie autora.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Sponsored content





Niki i grafiki x] - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Niki i grafiki x]   Niki i grafiki x] - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Niki i grafiki x]
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Grafiki For Fun ;D
» Grafiki dla was :)
» Najpierw mapa, pozniej grafiki..

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Fan Arts :: Multimedia Screeny/filmy.-
Skocz do: