New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Let's Play NeoNaruto.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Let's Play NeoNaruto. Empty
PisanieTemat: Let's Play NeoNaruto.   Let's Play NeoNaruto. Icon_minitimeSob 6 Kwi - 10:41

Witajcie część z was już pewnie wie że prowadzę Let's Playowy kanał na YT i nagrywam Tibie. Po starcie Neona mam zamiar nagrywać serie Let's Play NeoNaruto i tutaj mam do was pytanie. Jakie miejsca chcielibyście zobaczyć i jaką postacią mam grać? Osobiście wybrałbym Gaare lub Kibe. Ale czekam na wasze opinie Smile

www.YouTube.pl/KastiTV
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Let's Play NeoNaruto. Empty
PisanieTemat: Re: Let's Play NeoNaruto.   Let's Play NeoNaruto. Icon_minitimeSob 6 Kwi - 14:55

To ja napiszę tak Smile. Proponuję grać taką postacią, która będzie sprawiać Ci największą przyjemność. A co do miejsc, to na początku pokaż gdzie expić na jakim lvl, a przy okazji pokazuj questy Smile. Oczywiście także egzaminy na genina, junnina itp Smile
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Let's Play NeoNaruto. Empty
PisanieTemat: Re: Let's Play NeoNaruto.   Let's Play NeoNaruto. Icon_minitimeNie 7 Kwi - 10:32

Jak do wyboru Gaara i Kiba to oczywiście Gaara , o wiele ciekawsza postać.
Pokazju miejsca na początku dla low lvl bo pamiętam , że zawsze były z tym problemy i nie wiedzieli gdzie expac ;D
Oczywiście wszystkie egzaminy , ciekawsze misje itp.
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Let's Play NeoNaruto. Empty
PisanieTemat: Re: Let's Play NeoNaruto.   Let's Play NeoNaruto. Icon_minitimeNie 7 Kwi - 16:57

Hinaru napisał:
Jak do wyboru Gaara i Kiba to oczywiście Gaara , o wiele ciekawsza postać..

Nie zgodzę się z tobą, wszystko zależy od tego, jak ta postać jest zrobiona. W anime, Gaara może i jest ciekawszy, do tego nie ma żadnych wątpliwości, ale chętnie zobaczyłbym Kibe, nowe transy, może jakiś rodzaj jutsu (np. zamiana w zwierzę).
Weź przykład z RL Tibii, może i ciekawie ogląda się na YT jak 75 pallek ubija Demona, ale o wiele bardziej ciekawsze jest, gdy robi to 60 najcik Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Let's Play NeoNaruto. Empty
PisanieTemat: Re: Let's Play NeoNaruto.   Let's Play NeoNaruto. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Let's Play NeoNaruto.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Seria Lets Play NeoNaruto.
» NeoNaruto.pl
» Koniec NeoNaruto v1.
» Powrót NeoNaruto.
» Powrót NeoNaruto v2.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Fan Arts :: Pogaduszki.-
Skocz do: