New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zmiany w Teamie.

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Zmiany w Teamie. Empty
PisanieTemat: Zmiany w Teamie.   Zmiany w Teamie. Icon_minitimeSro 17 Kwi - 13:25

Witam serdecznie. W tym temacie chciałbym pokrótce opisać obecna sytuacje serwera jak i nowy team jeżeli można to tak nazwać. W ostatnim czasie nie miałem prawie żadnego kontaktu z Elivem oraz jego "Teamem" po czym otrzymałem pewną prywatną wiadomość ,która dosłownie mną wstrząsnęła. Jest to sprawa dość prywatna i tyczy się jednego ścierwojada ,który grasował po tym forum. Ale nie chciałbym tego tutaj bardziej rozpisywać bo nie wiem czy Eliv sobie tego życzy. Dlatego też postanowiłem ,że nasze drogi z Elivem się rozejdą. Proszę jednak nie brać tego tak dosadnie. Ja i Eliv nie jesteśmy wrogami. Po prostu nastały zmiany w Teamie które w obecnej sytuacji musiały nastąpić. Ponieważ jak pamiętacie pierwsza wersja Neona zakończyła się właśnie przez to ,że Team był źle dobrany. Nie chce w tej chwili aby taka sytuacja się powtórzyła. Jeżeli serwer ma być dobry to nie możemy wpuszczać tu chamstwa (Nie odnoszę się do Eliva) to ja jako Administrator muszę być konsekwentny w swoich działaniach.

Kiedy start?
Start przewiduje w okresie Weekendu majowego. Jednak nie jest to pewna informacja. Czas może się nieznacznie zmienić.

Kto jest obecnie w teamie ?

Kamse - Administrator
Mapo - GM
Suzano - Banner
Hinaru - Anbu

Pozdrawiam serdecznie Kamse.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
 
Zmiany w Teamie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zmiany w teamie NeoNaruto.
» Zmiany w SMS Shop.
» Zmiany we władzy
» Zmiany w systemie expienia
» Jakie zmiany wymagacie.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: News. :: News.-
Skocz do: