New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Eliv i jego team

Go down 
+5
Feron
Admin
Futrzasty Wojownik
Senjuu
Tuffle
9 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimePią 26 Kwi - 20:53

No więc jakby tu zacząć... Aha, już wiem Eliv i jego team to pizdy, bo w chuja Was robią cały czas. Zapytacie w jaki sposób, a ja już mówię. Mianowicie napisali, że maja mapy, skrypty i Bóg wie jeszcze co, a wiecie jaka jest prawda? Maja gówno. W sumie to zapomniałem o jednej rzeczy. Maja mapy, które zrobił im Mapo i w sumie to tyle co mają. Chcę też zauważyć, że za starego neona nie było słychać o nikim takim jak Eliv, a co dopiero o jego teamie. Więc skąd oni się wzięli? Powiem Wam. Przyszli na gotowe i są czymś, a la pasożytami. A więc nie róbcie sobie nadziei o NEONIE 2 czy jakimś innym servie z pod skrzydeł Eliva. Jeżeli już to może za rok, może dwa. Pewnie zaraz zostanę spropsowany, skąd mam taki informacje, ale są od wiarygodnego źródła. Chcecie to wierzcie, nie to nie ja mówię jak jest. Ogólnie rzecz biorąc Eliv i jego team to pizdy i pasożyty. Niech się wypowie tutaj, a nie usunie tematu. Smile
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimePią 26 Kwi - 21:04

Wiesz, to co piszesz to są zarzuty dość mocne, dlatego nie zdziw się jak nie obejdzie się bez pytań skąd to wiesz? Smile Mi zależy żeby Neon v2 wystartował, żeby w końcu ktoś zaprezentował efekty swej pracy. Jeśli nie, trochę szkoda, jeśli tak, to będzie naprawdę fajnie Smile
Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimePią 26 Kwi - 21:11

Źródło jest pewne, nie odpowiem na ani jedno pytanko dopóki Eliv się tu nie wypowie, a z tego co widziałem to spierdolił z forum, a nie skonfrontował tego. Wink
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimePią 26 Kwi - 21:53

Wchodzi wos 1.5 ... Na neonie starym grać nie będę. Strata czasu , zero pvp a takie expienie jest denne. Może wbije czasem popatrzyć jako , że jestem modem ...
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 7:33

4.0 jeśli już. I też uważam, że bez sensu będzie na neonie starym gra. Szybko się nudzi i jest do czasu. Pvp nie istnieje, lvl nie spada.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 615
Join date : 17/04/2012
Skąd : Kraków

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 7:52

Nic dodać nic ująć. Prawda widzę wyszła na jaw. Tylko ciekawi mnie skąd masz te informacje. Właściwie to chyba podejrzewam od kogo możesz mieć. Pewnie od pana Ścierwojada Świrusa. Ja najlepiej nie będę się wypowiadał w tym temacie. Bo nie mam wiele informacji o tym projekcie.
Powrót do góry Go down
https://neonaruto.forumpl.net
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 8:47

Nikt nie ma inforamcji o projekcie bo go nie ma. Gdybyś zrobił chociaż 8,4 zmienił troche mapke dodał pare spelli , transy i git ... b ona 7.xx nie da rady się grać...
Powrót do góry Go down
Feron
Uczeń.



Liczba postów : 26
Join date : 04/03/2013

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 9:50

@Tuffle

Przyszliśmy na gotowe ? Jesteśmy pasożytami ? A co ty do cholery jasnej możesz o nas wiedzieć i o tym co robimy. Nie wiesz tak naprawdę nic. Dostałeś jakąś plotę i za przeproszeniem pierdolisz głupoty. Jeżeli będzie o czym mówić to wam to przedstawimy w newsie. Aktualnie nie ma o czym gadać.
Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 15:00

Feron napisał:

Przyszliśmy na gotowe ? Jesteśmy pasożytami ? A co ty do cholery jasnej możesz o nas wiedzieć i o tym co robimy. Nie wiesz tak naprawdę nic.

Mylisz się wiem dużo od pewnego źródła i nie powiedziałem wszystkiego w 100%, żeby Was już doszczętnie nie upokorzyć. Wink

Feron napisał:

Dostałeś jakąś plotę i za przeproszeniem pierdolisz głupoty. Jeżeli będzie o czym mówić to wam to przedstawimy w newsie. Aktualnie nie ma o czym gadać.

No tak masz racje, nie macie o czym gadać, bo nic nie macie, oprócz samych pomysłów.
;( So sad but true. ;(
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 15:04

No ok. Ładno się o mnie wypowiadacie, Feron dzięki za propsy, ale szkoda Twojego cennego czasu na pisanie postów.
Do autora, nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz skoro zwyczajnie mnie zwyzywałeś, wytknąłeś mi niczym nie uzasadnione błędy, postawiłeś niczym nie potwierdzone zarzuty. Jeżeli już postanowiłeś założyc taki temat, powinieneś przedewszystkim, zdobyć dowody na potwierdzenie swoich słów, bo bez nich są to tylko puste słowa. Skoro masz wiarygodniejsze źródła niż ja sam, to tylko pogratulować, bo nic mi nie wiadomo o braku skryptów czy map, które miałby zrobić dla nas tylko jedyny i niepowtarzalny Mapo. Jednak w każdej plotce jest ziarno prawdy i tak jest również tym razem. Na szczęście nigdy nie ukrywałem tego, że brak nam własnych oryginalnych grafik, co jednak może się zmienić dzięki obecności nowego grafika.
Co do Twoich zarzutów przeciwko mnie, jako że miałbym być pasożytem... Nie rozumiem o co Ci dokładnie chodzi, jeżeli myślisz że w jakikolwiek sposób moim powrotem, wywalczyłem sobie jakąś pozycje na serverze lub mam z tego jakiekolwiek inne korzyści mające swoje źródło przy silniku, jesteś w ogromnym błędzie. Tak jak napisałem w newsie, nie biorę czynnego udziału w życiu servera na protokole tibii 7.92, ze względu że nie interesuje on mnie w żaden sposób.

Kamse, nie wiem co Tobą kierowało gdy pisałeś swoj post, ale jest on conajmniej nie na miejscu i dalece mija się z prawdą.
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 16:31

Eliv II napisał:
nie biorę czynnego udziału w życiu servera na protokole tibii 7.92, ze względu że nie interesuje on mnie w żaden sposób.

A szczerze? W tym to cię nawet rozumiem. Bo jak patrzę na przepaść między serwerami 7.0+, a 8.0+ to to jest nie do opisania.
Co do samych prac, może przedstawisz jakiś fragment mapy? Może kilka prac tego "nowego grafika"? Bo bez tego to nawet nie warto mówić o "nadchodzących zmianach". I nie ma się co dziwić, że powstają takie tematy..
Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 17:12

No i Eliv sam siebie wkopałeś. To prawda, że nie mam dowodów, bo nie jestem w tym całym Twoim pseudo teamie. Skoro chcesz obalić moją tezę to tak jak mówi Senjuu wstaw te efekty swojej swojej pracy, bo za 6 dni minie trzeci miesiąc od 1 zapowiedzi, w której teoretycznie już mieliście zrobionych 6 wiosek. Wink
Powrót do góry Go down
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 17:16

Nie chce się wtrącać do waszej dyskusji,ale chce sprostować 1 rzecz. Nie robiłem Map sam, robiłem je z Hanibalem.

Jest zrobione 6 wiosek i mogę to potwierdzić. Tyle ode mnie
Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 17:35

Możliwe, że spaliłem, bo nie wiem co ty robiłeś, ale to faktu nie zmienia, że nie wrzuci nic rewelacyjnego, bo nic takiego nie ma. Wink
Powrót do góry Go down
Hanibal
Genin
Hanibal


Liczba postów : 69
Join date : 30/06/2012

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 19:03

Kocham takie tematy a więc się wypowiem Very Happy
Oficjalnie mogę ci powiedzieć że uważaj czytaj dokładnie i uważnie JEBIE MNIE CO SĄDZISZ O MNIE I O RESZCIE TEAMU. Nie rozumiem twojego stwierdzenia że jesteśmy pasożytami bo nic od servera neonaruto nie bierzemy wszystko robimy od 0. Poza tym jak jesteś taki cwany to możesz sobie zrobić server od 0 sam i zobaczymy ile ci to zajmie Smile , W teamie aktualnie jest 5 osób które coś robią może nie dajemy z siebie wszystkiego bo mamy też inne życie ale przynajmniej mamy chęci żeby coś zrobić. Co do map Eliv mnie prosił żebym mu wysłał mapy bo chciał zrobić wam newsa ale po tym co tutaj zobaczyłem już przegadam eliva że nic wam nie pokaże przynajmniej do czasu aż będzie skończona mapa, nie mam zamiaru by później jakiś gimbus mi wypisywał co jest źle (ponieważ sam dobrze to wiem bo mapy nie są skończone) tyle odemnie. Następnym razem daruj sobie pisania tak bezsensownych tematów na podstawie plotek. Nie mamy wyznaczonego żadnego terminu do skończenia serva więc nazywanie nas pasożytami oraz pizdami jest nie na miejscu bo nie znasz od nas ani 1 osoby a robisz z siebie nie wiadomo kogo.


Pozdrawiam Hani
Powrót do góry Go down
Senjuu
Jonin
Senjuu


Liczba postów : 452
Join date : 05/05/2012

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 19:20

Hanibal napisał:
ale po tym co tutaj zobaczyłem już przegadam eliva że nic wam nie pokaże

Wiesz, ale jak tak piszesz, to nie ma co się dziwić, że takie tematy powstają. Ktoś wyżej napisał, że mówiliście, że macie 6 wiosek zrobionych (tylko konoha nie gotowa). Pokażcie jedną z nich i jedno expowisko i od razu uspokoi się wszystko, a takie teoretyzowanie nie ma sensu. Lepiej od razu zamknąć temat.
Powrót do góry Go down
Hanibal
Genin
Hanibal


Liczba postów : 69
Join date : 30/06/2012

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 19:32

Słuchaj normalnie nie miał bym nic przeciwko w pokazaniu wam mapy ale typ osiągnął szczyt chamstwa. Więc kto jak kto ale ja nie mam ochoty by pokazywać coś z map, może eliva mi się nie uda przegadać i wam coś pokaże ale ja nie mam zamiaru.
Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 19:48

Świrus, to może zaprezentujesz ten cały system żywiołów? Bo z tego co wiem to chujowy skrypter jesteś. Wink Beliar mi mówił, że jak chciał od Ciebie jakiegoś skrypta to z neta mu skopiowałeś i coś dodałeś od siebie. Hanibal, jak do Ciebie nie mam nic z całego tego teamu to Twoja wypowiedź coraz bardziej sugeruje, że gówno macie. Wink
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 19:53

@up , pisanie skryptów nie jest wcale takie łatwe jak ci się wydaje. Też bym wolał pracować na skryptach z neta i je podrasować niż znać w zasadzie całe C++ na pamięć. Mój kolega opanował C++ tak , że sam se haxy do każdej gry zrobi ( bf3 itd) ale nie o tym rzecz. Musieliście robić już jakieś testy. Pokażcie chociuaż wygląd depo , cokolwiek ... :3
Powrót do góry Go down
Hinaru
Moderator
Moderator
Hinaru


Liczba postów : 834
Join date : 20/04/2012
Age : 26
Skąd : SK

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 19:54

Eliv dziwnie sie tlumaczy... Nawet kamse napisal ze cala prawda wyszla na jaw. ja tam jic do was nie mam a tymbardziej do mapo i hanibala. Skoro kamse mapisal ze to co trffle napisal jest prawda to jest. Chyba by nie klamal. A niektorzy powinni sie przyznac do bledu. A co do tego waszego v 2. To ja calyczas watpie czy on bedzie
Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 19:56

Futrzasty Wojownik napisał:
@up , pisanie skryptów nie jest wcale takie łatwe jak ci się wydaje. Też bym wolał pracować na skryptach z neta i je podrasować niż znać w zasadzie całe C++ na pamięć. Mój kolega opanował C++ tak , że sam se haxy do każdej gry zrobi ( bf3 itd) ale nie o tym rzecz. Musieliście robić już jakieś testy. Pokażcie chociuaż wygląd depo , cokolwiek ... :3

Wiem, że to nie jest łatwe i sam tego nie potrafię, ale nie sądzisz, że jak się za coś zabiera to trzeba mieć pojecie co się będzie robić?
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 19:57

Musicie odjebać zajebistą robotę bo:
wchodzi wos 1.5
szykują się zajebiste otsy na mapach ( editach ) z wosa. Zales ma już 50% nowego otsa. Jak nie odjebiecie zajebistej roboty m.in te żywioły to nikt nie będzie grał , bo się nie opłaca.
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 20:00

nie chce reklamować no ale... : http://son.xaa.pl/viewtopic.php?p=19#19

Son , serw zalesa , wos 1.5. Zajebista konkurencja ... Sawex zacznie coś nowego robić bo mu hajs zniknie zara
Powrót do góry Go down
Tuffle
Uczeń.
Tuffle


Liczba postów : 32
Join date : 09/06/2012
Age : 30
Skąd : Warszawa

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 20:01

Zacytować Ci userów z forum wosa jak się wypowiadają o tym servie? 3/4 wypowiedzi to "Chodzący upadek", "Żywa klęska", "Katastrofa". Wiem, że to teraz tak mówią, bo się przejadł, ale zobaczysz ile osób z wosa odpadnie nawet jak zrobią tego 4.0
Powrót do góry Go down
Futrzasty Wojownik
Chunin
Futrzasty Wojownik


Liczba postów : 183
Join date : 26/05/2012
Age : 26
Skąd : Białystok

Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitimeSob 27 Kwi - 20:03

@offtop ja już odpadłem bo dostałem namelocka. Tera po 10 osób online to bym 400 wbił ale nie mam gamy :<

Co nie zmienia faktu , że neon nie ma racji bytu na tym silniku
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Eliv i jego team Empty
PisanieTemat: Re: Eliv i jego team   Eliv i jego team Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Eliv i jego team
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Event's by Eliv
» Only Kamse/Eliv
» Darksess i jego postaci ; )

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: Fan Arts :: Pogaduszki.-
Skocz do: