New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 NeoNews 1 wydanie.

Go down 
AutorWiadomość
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

NeoNews 1 wydanie. Empty
PisanieTemat: NeoNews 1 wydanie.   NeoNews 1 wydanie. Icon_minitimePon 4 Mar - 19:05

Witam wszystkich, pewnie zastanawiacie się co to jest NeoNews. NeoNews jest to gazetka poświęcona, organizacji servera,recenzji anime jak i ciekawostek ze świata/anime. Została ona stworzona z myślą o wszystkich użytkownikach forum, żeby umilić wam czas oczekiwania na oficjalną wersje servera.


W dzisiejszym wydaniu zobaczymy:

-Nowości z servera.
-Wywiad z głównym administratorem Neo.
-Ocenie dla was anime.
-Dowiecie się czegoś ciekawego.
-pośmiejmy się trochę.
-Zaczniemy konkurs.

Zapraszam do czytania i komentowania. https://neonaruto.forumpl.net/t642-gazetka#5974


Co Nowego?



Jak już pewnie wiece ma zostać zmieniony silnik NeoNaruto na 8.52 oraz zostać wprowadzony system, w którym będziecie mogli sami zdecydować jakiego elementu chakry będziecie chcieli używać, jak i do jakiego klanu będziecie należeć! Nie można również zapomnieć o mapie, która została zrobiona od zera i jest prawie skończona. Jestem ciekawy co sądzicie o tym wszystkim ? Czy NeoNaruto ma szanse dostać się do czołówki ots`ów naruto czy też nie? Oceńcie sami.


Wywiad


W dzisiejszym wydaniu przeprowadzimy wywiad z główny administratorem NeoNaruto Kamse. Zadam mu dzisiaj kilka pytań dotyczących jego osoby jak i servera.


-Dzień dobry

-Dzień dobry

-Czy chciałbyś udzielić wywiadu do gazetki „NeoNews”?

-Pewnie Smile

-Wiec może zacznijmy od tego jak się nazywasz i ile masz lat?

-Nazywam się Kamil i mam 17 lat.

-Więc Kamilu jakie masz zainteresowania?

-Ogólnie całe swoje życie poświęcam sportowi. Jest to nie odłączony element mojego życia, z którym wiąże przyszłość. Po za sportem interesuje się grami MMORPG.

-Masz może jakieś motto życiowe?

-Oczywiście. Chyba jak każdy moje motto to, "Nie dziw się ,że masz pod górkę skoro idziesz na sam szczyt".

-Tyle stanowczo wystarczy o Tobie, czy odpowiesz mi na jeszcze kilka pytań dotyczących servera ?

-Z przyjemnością odpowiem na pytania dotyczące serwera.

- A więc zacznijmy od tego co cię skłoniło do stworzenia NeoNaruto?

-Do stworzenia NeoNaruto skłoniła mnie ogólnie pasja tworzenia własnego serwera. Przed Neo byłem hosterem serwera HoDBO. Lubię zadbać o to żeby ludzie cieszyli się z owocu mojej pracy. Nie chce się tu przechwalać ani być zuchwały ale na moich serwerach zawsze dbałem o graczy w miarę moich możliwości.

-Kiedy możemy się spodziewać startu NeoNaruto?

-Myślę ,że jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli to serwer ujrzy "światło dzienne" jeszcze przed rozpoczęciem wakacji. Jednak nie jest to informacja gwarantująca to na 100%

-Czy wszyscy starannie pracują, żeby jak najszybciej zrealizować projekt?

-Tak, cały Team ciężko pracuje nad owocem jakim jest NeoNaruto v2. Wiele osób na początku zgłosiło się do naszego teamu tylko po to żeby dostać pozycje na serwerze. Większość tych osób ,a właściwie wszyscy odpadli po czasie. W naszym teamie jestem obecnie Ja, Eliv, Mapo oraz Hanibal.

-Teraz zadam ostatnie pytanie, Jak myślisz czy Server ma szanse być w czołówce ots`ów Naruto?

-To pytanie jest dla mnie bardzo ciężkie. Przez wiele lat pracy przy OTS doświadczyłem tego ,że nie ma czegoś takiego jak idealny serwer. Zapytałeś o czołówkę i myślę ,że tak. Jednak zanim tak będzie minie pewnie sporo czasu. Myślę ,że jeżeli nasz team się nie rozpadnie, a każdy będzie się przykładał do pracy jak do tej pory to jest ogromna szansa na czołówkę serwerów Naruto. Warto dodać ,że na serwerach które do tej pory tworzyłem panowała bardzo przyjemna atmosfera. Wielu graczy nawiązało przyjaźnie ,zawsze ktoś był chętny do pomocy na Game-Chacie czy na forum i chciałbym ,żeby tak pozostało. A to czy będzie grało 150 czy 50 osób nie ma dla mnie znaczenia. Ważne jest to aby każdy był zadowolony. I ja i gracze.

-To tyle na dzisiaj, dziękuje za udzielenie wywiadu i do usłyszenia.

-Również dziękuje za to ,że poświęciłeś swój czas na to aby przeprowadzić ze mną wywiad. Z osobą nic nie znaczącą w świecie OTS. Korzystając z okazji chciałbym pozdrowić wszystkich którzy przyczynili się do rozwoju Neo.


Ocena anime



W pierwszym wydaniu gazetki Ocenie anime pt „Mirai Nikki”, które zostało wydane w 2011 roku przez studio Shounen Ace. Moim zdaniem jest to jedno z lepszych serii, które mieliśmy okazje zobaczyć do tej pory. Oprawa muzyczna w anime jest świetna a w szczególności opening, który daje dobre pierwsze wrażenie oraz poczucie, że zaraz zobaczymy coś mrocznego. Jeśli chodzi o kreske nie można mieć wielkich zastrzeżeń.


NeoNews 1 wydanie. Gazetka1
Gatunki przeważające: Thriller , Shounen i Dramat
Gatunki poboczne: Romans, Tajemnice, Psycholgiczne.

Głównym bohaterem jest nastolatek o imieniu Yukiteru, który unika kontaktu z rówieśnikami i całymi dniami zapisuje wszystkie wydarzenia w swoim telefonie. Ma on dwóch wymyślonych przyjaciół Boga czasu i przestrzeni oraz jego pomocnice Muru Muru, którzy okazali się prawdziwymi istotami. Pewnego dnia Yuki zauważa, że jego pamiętnik zaczął przewidywać przyszłość , ale nie sądził, że mogą z tego wyniknąć jakieś kłopoty, i że ktoś również może posiadać ów pamiętnik, nieświadomie został uczestnikiem „gry o przetrwanie”, z której tylko jedna osoba może przeżyć i zostać nowym bogiem.

Anime jest bardzo łatwe w odbiorze jak i przyjemne dla oka dlatego warto je obejrzeć.

Moja końcowa ocena to 4/5ponieważ tak jak wspomniałem wcześniej kreska nie była idealna, ale tez nie była najgorsza.

Kreska- 3/5
Oprawa Muzyczna 5/5
Fabuła- 5/5
Postacie- 5/5


Ciekawostki ze świata/anime



Dnia 30 marca 2013 roku, w japońskiej telewizji po 14 latach przerwy , zostanie wyemitowany nowy film pełnometrażowy „dragon Ball Z: battle of gods”. Będzie można będzie go zobaczyć na Anime-shinden.info w dniu premiery.


Kącik Filmów


Dzisiaj w kąciku zobaczymy Film który w ciągu kilku dni stał się tak popularny, że już prawie każdy go widział. Zastanawiacie się co to może być? Na pewno Smile. Miłego oglądania.



Quiz



Quiz będzie polegał na zbieraniu jak największej liczby punktów przez was, aż do oficjalnej wersji NeoNaruto. Dla zwycięscy zostanie ufundowana nagroda w postaci 7 dni pacc.

Zagadka: Ile na początku było członków organizacji Akatsuki, wymień ich.

Odpowiedzi proszę wysyłać do 10 marca do godziny 00.00 na GG: 46556336 LICZY SIĘ TYLKO PIERWSZA ODPOWIEDŹ

Następny artykuł ukaże się w najbliższym czasie. Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł co możemy napisać w naszej gazetce, pisz do mnie na GG 46556336. Pozdrawiam Mapo

















Powrót do góry Go down
 
NeoNews 1 wydanie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» NeoNews 4 wydanie
» NeoNews 2 wydanie
» NeoNews 3 wydanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: News. :: News.-
Skocz do: