New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 NeoNews 4 wydanie

Go down 
AutorWiadomość
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

NeoNews 4 wydanie Empty
PisanieTemat: NeoNews 4 wydanie   NeoNews 4 wydanie Icon_minitimeSro 27 Mar - 17:33

Witam już w 4 wydaniu gazetki „NeoNews” . Chciałbym przeprosić za to, że było jedno dniowe opóźnienie oraz poinformować was, że za tydzień nie będzie piątego wydania gdyż wyjeżdżam na Święta. Dzisiaj również inaczej zostało opisane anime. Powiedzcie mi, którym stylem wolicie żebym pisał tym co teraz czy wcześniejszym.

W dzisiejszym wydaniu zobaczym:

-Streszczenie wypowiedzi Kamse
-Wywiad
-Ocena „Króla Szananów”
-Stare dobre czasy
-Rozstrzygnięcie Quizu
-Quiz cd


Zapraszam do czytania i komentowania. https://neonaruto.forumpl.net/t642-gazetka#5974


Co nowego



Do tego wydania gazetki nie udało mi się zdobyć jakiś szczególnych informacji dotyczących servera, więc napiszę w skrócie wypowiedź Kamse w filmie, który opublikował na forum.

PLUS
MINUS


-Wyrzucenie Świrusa z servera
-Wycofanie wioski Weorusa
-Zmniejszenie ilości stworów na mapie
-Zmniejszenie przyrostu hp/lvl z 150 do 100
-Zwiększenie ceny pilsów
-Zmniejszenie ilości pieniędzy wypadających ze stworów
-Zmniejszenie leczenia przez pilsy
-zmniejszenie Lota z x3 na x1
-usunięcie członków akatsuki z wioski wodospadu
-Dodanie pet systemu
-Przerobienie mapy na Rpg
-dodanie nowych map
-Niewielkie poprawki mapy
-Naprawienie domków w sunie
-Zmiana poziomów transformacji


Wywiad



Dzisiejszy wywiad przeprowadzę wywiad z naszym kolegom Szad`rah, który powie jak osiągnął taki lvl.

-Dzień dobry, czy chciałbyś udzielić wywiadu do gazetki „NeoNews” ?

-Oczywiscie, z jak największa chęcią.

-Więc zacznijmy od tego, jak się nazywasz, ile masz lat i skąd pochodzisz?

-A wiec, nazywam sie Cedryk Pilch (rzadkie, staro angielskie imię), mam 16 lat (kończę28 Maja) oraz pochodzę ze Ślaska, a dokładniej z Wisly.

-Jakie są twoje zainteresowania ?

-A wiec, codziennie gram w kosza, poświęcam na to naprawdę sporo czasu, ponieważ mam do tego predyspozycje i bardzo przepadam za tym sportem. Mówiąc predyspozycje mam na myśli to, ze mam 194cm wzrostu w tak młodym wieku, a do tego trenuje to juz od małego "szczyla". Oprócz koszykówki lubię matematykę, historie oraz język Polski. Wszystkie te zainteresowania są losowo wybrane, ze tak powiem przez "los", ponieważ w żaden sposób nie są połączone ze sobą, ani nie współgrają, ale po prostu taki jestem. Pamiętacie, ze jeżeli tylko jakiś Server mnie wciągnie, to mogę w niego grac bardzo długo - jak właśnie na NeoNaruto.


-Co sądzisz o NeoNaruto, które ma powstać? Czy sądzisz, że to dobry pomysł wprowadzać tak dużo zmian na raz?

-Powiem szczerze, stare NeoNaruto bardzo i to bardzo przypadło mi do gustu, przez to, ze opcja Misji była bardzo interesująca rozbudowana. Plany są dobre, zmiana całej mapy, protokółu gry i wiele więcej zmian. Myślę, ze najlepszym sposobem, aby sprawdzić czy server Będzie podobny jak w poprzedniej edycji (czyli według mnie idealny, który ma troszkę wad) lub lepszy są po prostu Beta-Testy, do których Kamse zaangażuje najbardziej zaufanych ludzi z Team'u.

-Teraz zadam Ci troszkę pytań dotyczących starego servera. Jak wszyscy dobrze wiemy byłeś najlepszy na serwerze i nikt nie mógł się z Tobą równać, zdradzisz nam sekret przyjemnego i efektownego expienia?

-Myślę, ze nie ma żadnego sekretu, jak tylko wytrwałość. Grałem w to długo, nawet bardzo długo. Na początku była to gra dzień i noc, ponieważ tak wciągnęło mnie NeoNaruto. Najlepsza rada, którą mogę Wam zaproponować, to - zaczynać od "fabuly" servera, czyli robić misje (nawet te poboczne, małą nagroda zawsze jest ważna) każdej rangi. Nie możecie Myślec, ze w 10 minut uzbieracie wszystkie przedmioty do misji. Mi samemu łatwiej to przychodziło, ponieważ przed NeoNaruto grałem 7 lat w prawdziwa Tibie, a tam jest o wiele trudniej zdobyć przedmioty do danego Questa niż na NeoNaruto. Po prostu trzeba robić misje, ponieważ z nich dostaje sie ekwipunek, pieniądze i chyba najważniejsze dla każdego gracza - doświadczenie.

-Jaka postać według ciebie wyróżniała się na starym NeoNaruto?

-No według mnie najbardziej wyróżniał sie Neji, ponieważ miał najsilniejszy czar bodajże od poziomu 1200 lub 1350 (juz nie pamiętam dokładnie) i bylo nim najlatwiej dobić ten wymarzony przez każdego 1900, a później 2500. Wszyscy na serverze mówili "Suigetsu OP (Over Power - Za silna profesja)!", a nie wiedzieli, jak trudno było na początku grac to profesja. Zaczynali oceniać po tym, ze miałem prawie 1000lvli więcej zdobytych niż drugi najlepszy gracz na serverze. Bardzo mnie to denerwowało, ponieważ później zrobiłem sobie jeszcze parę profesji i wbiłem nimi 1000lvl+, aby sprawdzić ich sile i oprócz Itachiego, Suigetsu byl najsłabszy.


-Czy zamierzasz grać Neji gdy server zostanie postawiony na nowo ?

-Ahh, bardzo dobre pytanie. Właśnie gdy juz server powstanie na nowo, to mam zamiar sprawdzić parę profesji, ale najprawdopodobniej zostanę z Suigetsu, ponieważ mam do tej profesji sentyment - do tego jest to moja ulubiona postać z Anime.

-Więc teraz zadam Ci ostatnie pytanie. Czego najbardziej Ci brakuje z servera ?

-Zdecydowanie Misji, najlepiej je wspominam z servera. Piękne czasy, gdy sie siedziało, męczyło i zbierało te przedmioty, a potem gdy sie oddawało, to była ta satysfakcja z 20-30 lvli. Mam nadzieje, ze gdy server powstanie na nowo, to będzie podobny lub ulepszony system Misji. Najbardziej mi na tym zależy, szczerze mówiąc. Jeżeli to będzie na serverze, to pewnie znów zobaczycie mnie, jako "TOP1".

-Bardzo dziękuję za udzielenie wywiadu, mam nadzieje, że teraz wszyscy będą mogli z tobą rywalizować na serwerze po przeczytaniu tego materiału. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

-Dziękuje bardzo, pozdrawiam Ciebie Marku, jak i resztę Team'u NeoNaruto


Ocena Anime



W dzisiejszym wydaniu gazetki ocenie anime "Shaman King" wydane w 2001 przez studio XEBEC. To Anime jest Świetne,była to druga "bajka" na, której się wychowałem. Opening w Polskim wykonaniu był tak dobry,że pamiętam go do tej pory, a kreska może nie była najlepsza,ale pasowała do Całości.

NeoNews 4 wydanie Gazeta4

Przygoda zaczyna się na „strasznym wzgórzu” gdzie Morti spotyka nieznajomego, który proponuje mu oglądanie gwiazd z nim oraz z jego przyjaciółmi duchami. Następnego dnia Morti powiedział swoim kolegom o tym co wydarzyło się zeszłej nocy, lecz nikt mu nie uwierzył, wtedy do klasy wszedł on, Yo Asakura. Po lekcjach Morti postanowił wybrać się na „Straszne wzgórze”, i spotkać się z Yo. Niestety, zamiast Asakury spotkał grupę przestępców. Nie szczęśliwym trafem widział jak ich przywódca zniszczył nagrobek Amidamaru, wojownika, który 600-set lat temu sam zabił pięćdziesięciu najsilniejszych wojowników króla. Morti chciał jak najszybciej wrócić do domu, ale nie zauważył puszki leżącej za nim. W tym Momocie „Beznadzieji” zauważyli go, próbując przed nimi uciec spadł ze wzgórza. Następnego dnia Morti został namówiony przez Yo, żeby iść tam ponownie, na początku był temu przeciwny, ale w końcu Asakura przekonał go i oświadczył, że wszystko będzie dobrze. Na miejscu spotkali „Beznadziejnych, którym nie spodobało się, że znowu wtargnęli na ich terytorium. Ich przywódca, Rio kazał rozprawić się z intruzami , w tym Momocie Yo powiedział, że jest szamanem i zjednoczył się ze swoim duchem przewodnikiem Amidamaru i razem pokonali bandę przestępców.

Anime otrzymuje 4/5 gdyż mam sentyment do tego anime. Normalnie było by minimalnie niżej.

Kreska- 5/3
Oprawa Muzyczna 5/5
Fabuła- 5/5
Postacie- 5/3




Kącik filmów



Dzisiaj przypomnimy sobie stare dobre czasy servera NeoNaruto. Gdy po raz pierwszy od dawna oglądałem ten filmik aż mi łezka w oku się kręciła. Miłego oglądania



Rozstrzygnięcie Quizu



Tera to na co wszyscy czekaliście z niecierpliwością, czyli rozstrzygnięcie quizu z poprzedniego wydania.
Poprawnej odpowiedzi udzielił tylko Kraddy2 . Gratuluje

Pytanie brzmiało: zwierzę/ta przywoływał Saske za pomocą Kuchiyose no Jutsu (Jutsu przywołania)
Odpowiedź: Sasuke mógł przywołać Mande oraz Jastrzębia (Walka sasuke Vs Danzo)


Quiz


To już będzie czwarte pytanie sprawdzające waszą wiedze o „Naruto”. Zobaczymy jak sobie poradzicie z tym pytaniem. Powodzenia.

Zagadka : Kim dla zabuzy był haku ?

Odpowiedzi proszę wysyłać do 6 kwietnia do godziny 00.00 na GG: 46556336 LICZY SIĘ TYLKO PIERWSZA ODPOWIEDŹ

Następny artykuł ukaże się w najbliższym czasie. Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł co możemy napisać w naszej gazetce, pisz do mnie na GG 46556336. Pozdrawiam Mapo.


Podziękowania
.

Chciałbym serdecznie podziękować Szad`rah za pomoc przy przeprowadzeniu wywiadu
Powrót do góry Go down
 
NeoNews 4 wydanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» NeoNews 1 wydanie.
» NeoNews 2 wydanie
» NeoNews 3 wydanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: News. :: News.-
Skocz do: