New Era of Naruto.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

New Era of Naruto.

Forum gry New Era of Naruto.
 
IndeksLolLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 NeoNews 2 wydanie

Go down 
AutorWiadomość
Mapo
Anbu Team.
Anbu Team.
Mapo


Liczba postów : 404
Join date : 18/04/2012

NeoNews 2 wydanie Empty
PisanieTemat: NeoNews 2 wydanie   NeoNews 2 wydanie Icon_minitimeWto 12 Mar - 18:14

Witam wszystkich. Jest to już drugie wydanie gazetki „NeoNews”. Na początku chciałbym wam wszystkim podziękować za dobre słowa oraz za wszystkie sugestie, które do mnie napisaliście, to mnie naprawdę zmotywowało do jeszcze staranniejszej pracy, dziękuje.

Dzisiaj zobaczymy:

-Co u nas słychać
-Wywiad z jednym z naszych kolegów
-Ocena Anime
-Moja dziwne przeżycia
-wysłuchamy przemówienia
-Wyniki quizu
-Quiz cd


Zapraszam do czytania i komentowania. https://neonaruto.forumpl.net/t642-gazetka#5974


Co nowego?


W tym artykule nie powiem wam za dużo, ale zawsze coś. Już pewnie wszyscy słyszeliście, że nasz kochany Kamse chce postawić Server NeoNaruto na starym silniku i mapie, żeby jeszcze bardziej umilić nam czekanie na Server oraz powspominać stare dobre czasy. Jeśli chodzi o nowy NeoNaruto , to mogę tylko powiedzieć, że wioska chmury jest ukończona w 80%.


Wywiad

Dzisiaj przeprowadzimy wywiad z naszym kolegą Hinaru

-Dzień dobry

-Witam

-Czy chcesz udzielić wywiadu do gazetki „NeoNews”?

-Oczywiście.

-Czy możesz nam zdradzić jak masz na imię ?

-Mam na imię Fabian.

-Fabian, z tego co wiem nagrywasz recenzje anime na youtube, co cię do tego skłoniło ?

-Hmm... Od zawsze chciałem prowadzić swój własny kanał na YouTube. Anime jest moją pasją, więc stwierdziłem że kanał poprowadzę w tym właśnie kierunku. Najbardziej skłoniło mnie do tego to iż chciałem podzielić się ze światem moimi opiniami. Według mojego pomysłu kanał na początku miał być tylko z recenzjami anime ale stwierdziłem że będzie na nim wszystko co mnie interesuje tzn. Grafika, anime, Manga , gry Komputerowe, Japonia i wiele więcej.

-Masz jakieś reguły według ,których żyjesz ?

-Oczywiście. Zawsze jestem chętny do pomocy. Nie toleruje chamstwa ani oszustw.

-To tyle jeśli chodzi o twoje prywatne sprawy, teraz zadam Ci kilka pytań dotyczących servera. Dobrze?

Oczywiście. Czekam z niecierpliwością , gdyż był to mój ulubiony OTS.

-Co sądzisz o nowym NeoNaruto?

-Myślę, że nowy projekt wybije się w świecie OTS. Kto wie może zostanie najlepszym OTS o tematyce Naruto. Naprawdę ciekawy pomysłem było to , żeby zmienić silnik oraz usunąć postacie z anime i zrobić tak że każdy kieruje swoją postacią według własnego upodobania. Są to dobre zmiany lecz boje się , że atmosfera nie będzie już taka sama jak na Starym Neonie.

-Czy według ciebie dobrym pomysłem jest postawienie starego servera ?

-Uważam , że ten pomysł jest wręcz wyśmienity. Tak właściwie myślę że Kamse wpadł na niego , gdyż ja wypowiedziałem się w starych tematach. Pomysł bardzo mi się podoba. Zawsze fajnie robiło mi się tam misje i nawet jeśli po wbiciu tego 1k lvl robiło się nudno to zawsze wchodziłem na serwer , ponieważ świetnie się tam bawiłem z kolegami , których poznałem w grze.

-Jakiej rzeczy z servera najbardziej Ci brakuje ?

-Najbardziej brakuje mi ludzi z którymi grałem. świetnie się z nimi bawiłem. To właśnie tego brakuje znanym serwerach - miłych ludzi , którzy zawsze są chętni do pomocy. Na neonie to właśnie było. To gracze sprawiali , że chciało mi się grać i z nimi rywalizować.

-Bardzo miło mi się z tobą rozmawiało. Dziękuje za udzielenie wywiadu i pozdrawiam.

-Ja również bardzo dziękuję za zaproponowanie tego wywiadu. Rozmawiało mi się bardzo miło. Fajnie , że mogłem wyrazić swoja opinie na tematy serwera. Dziękuje i pozdrawiam


Ocena anime

W dzisiejszym wydaniu gazetki ocenie anime „Sword art. Online” , które zostało wydane w 2012 roku przez studio A-1 Pictures. Moim zdanie anime jest tak dobre, że ciężko cokolwiek o nim powiedzieć żeby nie spolerować. Anime trzyma w napięciu do ostatniego odcinka, a jeśli chodzi o oprawę muzyczną jest bardzo dobrze dobrana. Openingi jak i endingi czy też muzyka w niektórych walkach była rewelacyjna. Kreska tak samo, postacie bardzo ładnie i starannie narysowane.

NeoNews 2 wydanie Gazeta2v
Gatunki przeważające: Akcja,Fantasy,Romans,przygodowe
Gatunki poboczne: psychologiczne, okruchy życia

Głównym bohaterem anime jest Kazuto Kirigaya(Kirito), który jako jeden z nielicznych 10 000 osób otrzymał NerveGear, który pozwalał przenieść się do wirtualnej rzeczywistości po przez wysyłanie impulsów elektromagnetycznych do mózgu. Akihiko Kayaba jest twórcą systemu oraz stworzycielem pierwszej gry- Sword art. online. Kirito gdy po raz pierwszy loguje się do gry zauważa błąd systemu, którym jest brak przycisku „wyloguj”. Wkrótce wszyscy gracze zostają przeniesieni na spawn i dowiadują się o tym od samego twórcy. Mówi im również o tym, że uciec z gry można tylko w jeden sposób, trzeba przejść wszystkie 100 poziomów i pokonać wszystkich bossów. Jest tylko jedna reguła- Jeśli zginiesz wirtualnym świecie, to umrzesz też w prawdziwym. I w tym Momocie zaczęła się gra o życie.

Anime jest bardzo dobre dlatego otrzymało ocene 5/5. Polecam każdemu

Kreska- 5/5
Oprawa Muzyczna 5/5
Fabuła- 5/5
Postacie- 5/5



Ciekawostki ze Świata/Anime


Dzisiaj zamiast ciekawostki opowiem wam coś co ostatnio mi się przytrafiło.

Późnym wieczorem wracam do domu przez planty w Krakowie(taki park) i nagle zauważam płaczącą dziewczynkę, która kucała na poboczu chodnika. Gdy zobaczyłem, że nikt na nią nie zwraca uwagi postanowiłem do niej podejść i spytać co się stało, a ona odpowiedziała „nikt mnie nie zauważa” i uciekała. Pobiegłem za nią,bo myślałem,że po prostu się mnie wystraszyła, ale gdy dobiegłem do skrzyżowania gdzie skręciła nie było jej tam. Nie wiem co to było i nie chce wiedzieć, ale od pewnego czasu nie przechodzę tamtędy późnymi godzinami.


Kącik Filmów



Dzisiaj w kąciku filmów zobaczymy jakiego to mamy wspaniałego premiera, który w ciągu 5 lat zrobił z Polski wielkie bagno. Komentujcie co o tym myślicie, bo mi brakuje słów.



Wyniki Quizu



Teraz to na co wszyscy czekaliście Smile

Poprawne odpowiedzi na pytanie zadane w poprzednim wydaniu udzielił:, Tuffle. Gratuluje
Pytanie brzmiało: „Ile na początku było członków organizacji Akatsuki, wymień ich.
Odpowiedź: Było ich 11-stu. Pein,Konan,Deidara,Sasori,Kakuzu,Hidan,Tobi,Zetsu,Orochimaru,Kisame,Itachi

Quiz


To już będzie drugie pytanie sprawdzające waszą wiedze o „Naruto”. W poprzednim wydaniu gazetki tylko jednej osobie udało się prawidłowo odpowiedzieć. Ciekawi mnie ilu teraz osobą uda się udzielić prawidłowej odpowiedzi. Powodzenia.

Zagadka : Jakie było wspólne marzenie Nagato i Jirayi

Odpowiedzi proszę wysyłać do 17 marca do godziny 00.00 na GG: 46556336 LICZY SIĘ TYLKO PIERWSZA ODPOWIEDŹ

Następny artykuł ukaże się w najbliższym czasie. Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł co możemy napisać w naszej gazetce, pisz do mnie na GG 46556336. Pozdrawiam Mapo

Podziękowania


Chciałbym serdecznie podziękować użytkownikowi Hinaru za udzielenie wywiadu.

Powrót do góry Go down
 
NeoNews 2 wydanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» NeoNews 4 wydanie
» NeoNews 1 wydanie.
» NeoNews 3 wydanie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
New Era of Naruto. :: News. :: News.-
Skocz do: